זמר בקיסריה
חשד לאיומים וקשירת קשר לביצוע פשע | צילום: שרון רביבו

הזמר קובי פרץ עוכב הבוקר לחקירה על ידי משטרת ישראל בחשד לביצוע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וסחיטה באיומים של אמרגנו.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

בחדשות 2 דווח הערב כי מפקד מחוז מרכז של משטרת ישראל החליט לזמן את פרץ לחקירה תחת אזהרה, וזה הגיע הבוקר למשרדי מפלג ההונאה של המשטרה ביבנה.

על פי החשד הזמר איים על אמרגנו, יוחאי יעיש, לאחר שזה הפך להיות עד המדינה בפרשה שבמרכזה חדש לעבירות מס העומדות כנגד הזמר.

לטענת אמרגנו, הזמר איים בכמה מקרים לפגוע בו משום שהעיד נגדו במשטרה ואף קשור לשריפת דלת ביתו. בין השאר טען הזמר כי פרץ שלח לו סמס בו נכתב "מי שיפגע בי אני אפגע בו כל חייו".

במהלך חקירתו של פרץ, שנדחתה במשך ימים רבים עקב טענתו של פרץ ללו"ז צפוף, נערך לו עימות עם יעיש, במהלכו שפך פרץ מים על יעיש.

פרץ נשאל שאלות רבות בנוגע לאיומים שלכאורה שלח לאמרגנו בצורה ישירה או דרך גורמים נוספים. הוא הכחיש כי איים עליו בכל צורה שהיא וטען שהאמרגן ממשיך לרדוף אותו על לא עוול בכפו לאחר שהפך עד מדינה נגדו.

"אני לא בקשר איתו בכלל ואני לא מבין מדוע זומנתי לחקירה", אמר פרץ, שלדברי המשטרה שמר על עניניות לכל אורך החקירה. אחרי חקירה של ארבע שעות, הוא שוחרר בערבות.

עורך דינו של פרץ מסר בתגובה: "החקירה במשטרה נעשתה באווירה מקצועית והוגנת. עד המדינה עושה כל מאמץ להכפיש את האומן והצלחתו בדרך של תלונות שווא. פרץ השיב לכל שאלות החוקרים והכחיש את החשדות נגדו".