בעקבות התגברות ירי הרקטות מעזה ופתיחת מבצע "צוק איתן", החליט יוסי בובליל שאשקלון היא לא המקום להעביר בו את הימים הראשונים של חופשת הקיץ עם הנכדות ומיהר לטוס לאילת.

יוסי לקח את שלוש בנותיה של עינב- אוריה (3), תמר (2) ואביגיל בת החמישה חודשים- והגיע ביום שלישי האחרון לעיר הדרומית כדי להירגע מהלחץ של הימים האחרונים.

"היינו מתוכננים לנסוע לאילת ביום חמישי הקרוב", מספר בובליל, "זאת חופשה שנקבעה מראש בבית מלון, אבל עקב האזעקות והמצב והפחד של הילדות, שבכו כל אזעקה ונכנסו לחרדות, אלי אבא שלהן החליט שנקדים את הירידה לאילת ושכנע אותי".

המשפחה נמצאת בשלב זה בבית של חבר בעיר ומחר יעברו כולם לבית המלון שהזמינו מראש. לדברי בובליל המשפחה יצרה קשר עם הפקת "האח הגדול" כדי לעדכן שכולם בריאים ושלמים.

עוד ב-mako סלבס:

יוסי בטוח שעינב, שעודכנה כמו יתר דיירי האח הגדול על המצב הבטחוני, שמרה על קור רוח כאחת שחיה כבר לא מעט שנים תחת איום הרקטות.

"אני בטוח שמסרו לכל הדיירים שם שהכל בסדר", הוא אומר, "עינב בטח מבינה שהכל תחת שליטה ושהבנות בטוחות עם אבא שלהן וסבא וסבתא".

איך הבנות מרגישות?
"הבנות שמחות, אנחנו רואים ומתעדכנים על אזעקות בטלוויזיה ולא אומרים להן אפילו. כי אם מדברים על זה אפילו הן מיד נכנסות לפחדים ואבא שלהן חושש מאוד לגבי מה הטראומה הזו יכולה לעשות להן בעתיד, אז אנחנו משתדלים לנתק אותן מזה כמה שאפשר".

עד מתי תשארו באילת?
"אנחנו נהיה פה כרגע עד סוף השבוע. אחרי זה, אם המצב ימשיך ככה, אנחנו נשקול ונקבל החלטה לגבי המשך הישארות".

דנית ועינב מעשנות בחצר (תמונת AVI: mako)
עינב. הכל בשליטה | תמונת AVI: mako

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +