רגע אחרי שפתחה את יום המסחר בוול סטריט, התארחה אמש בר רפאלי בתוכנית הלילה של דיוויד לטרמן ברשת CBS. לטרמן, שבמהלך הראיון השתנק כמה פעמים ולא ברור אם זה בגלל שלא חש טוב או בגלל שרפאלי ישבה מולו, העדיף שלא לדבר איתה על הבחירות בישראל, המצב הפוליטי או כל דבר אחר מלבד הצילומים הסקסיים שלה לשער מגזין ה"ספורט אילוסטרייטד".

גם כשלטרמן שאל את השאלה המתבקשת "איפה את גרה?", העדיפה רפאלי לא להבליט את היותה ישראלית ואמרה שהיא לא גרה בשום מקום כרגע כי את רוב זמנה היא מבלה בטיסות סביב העולם. 

 וכמובן שלטרמן גם ניסה להוציא ממנה קצת פרטים על הקשר עם ליאונרדו דיקפריו, ולא התבייש לשאול איך השניים הכירו. רפאלי לא התבלבלה וענתה בצורה חד משמעית שהוא יכול לשאול - אבל שאין סיכוי שהיא תענה.

כשנשאלה מה דעתה על הצילומים, ענתה רפאלי בחיוך כי לדעתה בגדי הים שבחרו עבורה קטנים עבור מידותיה, אך בסופו של דבר נהנתה מכל רגע וסיפרה שזו הייתה העבודה הקלה ביותר. רפאלי הציגה גם מטוס של המגזין עליו היא מצולמת, וסיפרה שהיא תעלה עליו בקרוב בדרך למסיבות השקת השער בלוס אנג'לס ולאס וגאס.

בעוד בר משחקת אותה בניו יורק סיטי פה אצלנו עינב בובליל סוגרת דברים לחתונה, מתמודדי "הישרדות" נסעו לנופש בצפון ותועדו בלבוש מינימלי ביותר ואפילו הצלחנו לחשוף את החבר החדש של אגם רודברג שמקרב אותה ליהדות.