בימים אלו גוטמן מאורסת ליגאל אהובי בן זוגה ומבחינתה זה מספיק כדי למסד את הקשר. זה לא חדש לנו שהיא לא רוצה להתחתן ברבנות, אבל אולי חל אצלה שינוי? היום (שישי) אילנית לוי החליטה לשים את הכל על השולחן בתוכניתה עם גלית גוטמן ולדבר על מגמה שזיהתה לאחרונה.

בשבוע שעבר, יעל רגב סיפרה בפינתה "יעלית מתלבשת על" על טרנד החתונות בחצר שנוצר שתקופת הקורונה, וגלית רמזה באולפן שאולי בקרוב היא תלבש לבן, משפט שהשאיר את לוי המומה לגמרי וגרם לה לפתח קצת ציפיות.

היום (שישי) לוי הפתיעה את גוטמן ששלפה קטע מתוך התוכנית "גלית ויואב" בו הופיעה קוראת בקלפים שביקשה מגוטמן לחשוב על שאלה. "האם יהיה לי אומץ להתחתן?", סיפרה גוטמן איזו שאלה הייתה לה בראש באותו הזמן. והתשובה של המומחית בקריאת הקלפים הייתה: "את צריכה ללכת על זה עד הסוף".

גלית גוטמן, יגאל אהובי והבנות, יוני 2019​ (צילום: אמיר מאירי)
צילום: אמיר מאירי

גלית די חלוקה בעניין, מודה שמבחינתה אין לה אומץ להתחתן וגם לא בטוחה שזה באמת מה שהיא צריכה לעשות. "הם תמיד אומרים ללכת על זה", אמרה גוטמן, "גם יש כאלה שאמרו לי שהייתי צריכה להתחתן עם זיו, כי גם זה לא היה ברבנות ובגלל זה לא הצליח. אז אני רק רוצה להודיע שברבנות זה לא יקרה, כי אני לא מעוניינת שיהיו לי בעלים". אז כרגע נראה שגוטמן לא ממהרת להתחתן, אבל אולי לוי תצליח לשכנע אותה.

וצריך להתעקש על הסכם ממון?

"אני מתעקשת, אני צריכה לשמור על הכסף שלי".