עדן פינס התארחה אצל אופירה וברקוביץ' וסיפרה על ההחלטה לפתוח עמוד ברשת החברתית OnlyFans,  שמזוהה עם תכנים פרובוקטיביים למבוגרים בלבד, ועל התגובות שהגיעו בעקבות ההכרזה.

"פתחתי OnlyFans וכדי להתחבר אליי ולעקוב צריך לשלם", הסבירה הדוגמנית. "מי שיזם את כל זה הציע לי להצטרף לפלטפורמה. בנות יכולות להרוויח שם בין 100 ל-300 אלף דולר בחודש. זו פלטפורמה מדהימה ואין קשר לפורנוגרפיה. כל אחת לפי הבחירה שלה, אם מישהי רוצה למכור עירום שתעשה את זה".

לא תעלי לשם תמונות בעירום?
"לא, זה הקו האדום שלי. אני לא רואה לנכון לעשות עירום".

אם יבואו ויציעו לך הצעה כספית ענקית?
"זה לא העניין של כסף אלא העניין שאם ארגיש נכון. זה נוגד את הערכים שלי ואת מה שאני מאמינה בו".

פינס טענה כי ויתרה על הצעה מהוליווד, בדיוק בגלל הערכים האלו. "הייתה לי הצעה שווה מאוד מסרט מטורף בהוליווד, אבל היו שם רגעים שהרגישו לי ממש לא נעימים. דברים נפלו בדרך כי לא הרגשתי בנוח".

פינס התייחסה גם לתגובות הקשות שקיבלה. "היו תגובות קיצוניות ואכזריות. להכניס את המילה פורנוגרפיה, זה לא מה שאני מוכרת. אי אפשר להשתמש במילה הזו. גם להגיד תכנים למבוגרים בלבד זה לא נכון, גם ילדים יכולים להיכנס לאתר הזה".

נפגעת? היה לך קשה?
"לא היה לי קשה, אבל שאלתי את עצמי באותו יום אמרתי אם עשיתי טעות. אני יודעת מי אני, מה אני מביאה לשולחן ומי שלא טוב לו יום טוב לו".

ואיך אבא שלה מגיב לתמונות שמעלה הדוגמנית? "אבא שלי טורקי. אני התחנכתי על כבוד, ערכים וכיבוד אב ואם בראש ובראשונה, אבל זו העבודה שלי. אני עושה את התמונה הזו בשביל ההנאה שלי. אני שואלת אותו איך הוא מרגיש עם זה והוא אומר לי 'כפרה עלייך תעשי מה שטוב לך, אבל אם התמונה חושפנית אני פשוט לא עושה לך לייק'".

ומה היה לה לומר על הזוגיות עם אילן מסיקה? פינס לא הסתירה שהיא מאושרת. "ברוך ה' טוב לי. הוא החבר הכי טוב שלי".

מצאת את האחד?
"בעזרת ה'. זה ללא ספק מרגיש ממש ממש טוב".