בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו במסעדה (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
בר וליאו. הם כאן | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

הוא כאן! שלוש וחצי שנים עברו מאז הפעם האחרונה בה הגיע ליאונרדו דיקפריו לביקור בישראל יחד עם בר רפאלי, והחוויה שנותרה עימם מאז הייתה לא פשוטה בכל הנוגע למרדף הבלתי פוסק של צלמי הפפראצי והתקשורת אחריהם. אבל כנראה שהזיכרונות היטשטשו, מאחר והנה הם שוב איתנו.

כבר בשבת שעברה החלו השמועות לספר כי דיקפריו, שחגג בחמישי האחרון 36, הגיע לביקור בארץ אחרי שלא ראה את החברה שלו, רפאלי, קרוב לשלושה שבועות. מהר מאוד התברר כי הוא לא ממש הגיע לביקור, אלא יותר הגיע לאסוף את החברה משדה התעופה בישראל היישר לחופשה של למעלה משבוע בקהיר, יחד עם החברה הטובה שלהם, נעמי קמפבל, ובן זוגה.

מאז דובר לא אחת במהלך השבוע החולף כי השניים עתידים להגיע היישר מקהיר לחופשה בארץ. וכל פעם בגרסה קצת שונה. פעם דובר על אימא של ליאו שתצטרף, ופעם על קמפבל ובן זוגה. אלא שהזמן עבר והשניים נראו כאילו הם לא ממהרים לחזור לפסטיבל ליאו ובר, שחיכה להם בארץ בפעם הקודמת.

בניגוד לדיווחים שהודיעו כי הזוג נחת בישראל כבר אחר הצהריים, דיקפריו ורפאלי נחתו בשדה התעופה בן גוריון רק בשעות הערב המאוחרות. בשדה התעופה חיכו לזוג בטרקלין 'מצדה' אימא של בר, ציפי לוין, ואחיה כמו גם סוללת מאבטחים, שתצמד אליהם למהלך הביקור הקרוב, רכב משוריין ושני מסוקים, שעומדים ללוות אותם בכל רגע בו יחפצו ויצטרכו. בקטנה, אתם יודעים.

לקראת השעה 23:00 הזוג הגיע למלון "דן" תל אביב, שם חיכתה להם הסוויטה הנשיאותית המפוארת, אותה סוויטה בה בילתה מדונה וגם פמלה אנדרסון רק בשבוע שעבר. ככל הנראה, גם הסופר-מודל נעמי קמפבל נמצאת בפמליה. מה שבטוח, כוחות אבטחה לא חסרים שם. 

כמו שזה נראה כרגע, החבורה עתידה לפזר את אבק הכוכבים שלה בארץ במהלך הימים הקרובים, ולעזוב את הארץ ביום חמישי הקרוב. למהלך הזמן שיהיו פה שריינו ארבעה בתי מלון, רק לשם ההטעיה והשארת אופציות פתוחות. ככל הנראה, הזוג צפוי לבקר בירושלים וגם בים המלח.

>> צליל סלע בעירום - עכשיו הקליפ