רון שחר ושיר נוסצקי
רון שחר ושיר נוסצקי

שערורייה חדשה שמסעירה את הרשת בשעות האחרונות כוללת את המנחה והשחקן רון שחר ואת העיתונאית ומשתתפת "מחוברים", שיר נוסצקי.

נוסצקי פרסמה היום סטטוס בפייסבוק האישי שלה, בו היא טוענת כי בגיל 14, עברה אירוע לא נעים במיוחד במיטתו של שחר.

"רון שחר, השחקן ומגיש 'המירוץ למיליון', פרסם שלשום פוסט בו הוא כותב: 'לחשוב שילדות בנות 14-15 פותו להגיע ע׳י בגירים חרמנים מכוערים וסליזיים ל״ערב קריוקי״ עם זמרים מפורסמים, מעוררת בי גועל וכאב'. האתרים מיהרו לצטט אותו. רק שלפני 15 שנה, כשהייתי ממש בת 14, והוא היה בן כ-28, הייתי ערומה על המיטה שלו. הוא לא ידע בת כמה אני, כי הוא מעולם לא שאל".

"את ההנחה אני יכולה לעשות לו על זה שנפגשנו לראשונה בבר בו הוא עבד, לא סביבה שמישהי בת 14 אמורה להיות בה. את חוסר ההנחה אני יכולה לעשות לו על זה שהיום שבו הוא לקח אותי אליו הביתה התחיל בזה שהוא ראה אותי בדיזינגוף סנטר, עם ילקוט על הגב, וכשהגענו אליו אמרתי לו שאני בתולה וסירבתי לשכב איתו. במקום זה הוא ביקש להעביר לי שיעור במציצות, אחרי שאמרתי לו שאין לי נסיון. קשה לי להאמין שבגיל הזה לא לפחות עוררתי חשד שאני ילדה, מספיק בשביל לשאול בת כמה אני. אבל אם להיות כנים, כנראה שאם הוא היה שואל גם הייתי משקרת. אבל הוא לא שאל. רציתי לקבל ממנו תשומת לב, חיבה, רציתי שיקח אותי לדייט ויקנה לי שרשרת עם חצי לב, השאר היה תשלום שהיה נראה לי הכרחי לשלם. לא במודעות אפילו, מתוך הסיטואציה, מתוך חוסר גיבוש עצמי לדעת ולהבין מה אני רוצה ומה לא. בגיל 14 אין לך גבולות פנימיים, בטח שאין לך יכולת לעמוד עליהם".

"אחרי שעה אצלו בבית, התלבשתי ויצאתי. הוא נפרד ממני בדלת ואז הסתובבתי ושאלתי אותו: 'אתה לא זוכר איך קוראים לי, נכון?'. הוא חייך בנבוכות ואמר: 'תזכירי לי'. 'עזוב, זה לא חשוב' אמרתי והלכתי משם. יותר חוויה של התפכחות משל טראומה".

"לא תכננתי לספר את הסיפור הפרטי הזה, וגם לא מצאתי בו עניין מיוחד, אבל דווקא הסטטוס שלו הבהיר לי כמה החברה שלנו מתכחשת למימדי התופעה, מתכחשת לתרבות הגסה שלה, עד שאפילו מישהו שהיה בסיטואציה כ"כ דומה יכול להיות בהכחשה שכזאת. זה לא צירוף מקרים. הסיפורים הם רבים. רבים מספור".

מפרי כפרי, הסוכנת של רון שחר, נמסר: "אנחנו לא יודעים שום דבר על זה, אבל בכל מקרה אין תגובה"

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

צילום מסך רון שחר (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט של שיר נוסצקי | צילום: Photo by Flash90

צילום מסך רון שחר (צילום:  Photo by Flash90)
הפוסט של רון שחר | צילום: Photo by Flash90