האח הגדול 5 (צילום: יריב פיין וגיא כושי, האח הגדול)
יפרד מהשיער לטובת מטרה חשובה. כל הכבוד | צילום: יריב פיין וגיא כושי, האח הגדול

כבר שלושה וחצי חודשים שלאון שוובסקי נעול בתוך בית "האח הגדול", ומחר יצא- כך הוא מקווה- האחרון מהבית.

שוובסקי ניצל רגעים אחרונים של פריים טיים וחשיפה טלוויזיונית כדי לשתף שכבר הרבה זמן הוא רוצה לספר את שיערו ולתרום אותו עבור פאות לנשים חולות סרטן.

את האמירה של לאון שמעו מעמותת "פאה לכל אישה", התרגשו עד מאוד והבינו את הפוטנציאל שיעזור להם להגיע לכמה שיותר אנשים שיתרמו למטרה הנעלה.

הבוקר התקשר סמנכ"ל העמותה, אופיר לוי, לאימו של שוובסקי, אלה, כדי לדבר איתה בנושא.

אלה, שמאוד התרגשה מהאמירה של בנה, התרגשה עוד יותר מהפנייה ואחרי שיחה ארוכה בין שני הצדדים הבהירה כי היא בטוחה שבנה יתרום בשמחה את שיערו עבור פאה לאישה חולת סרטן ואף ישמח לפגוש ולחזק אותה.

מאחר ומדובר בהחלטה של לאון, אמרה אימו כי לאחר צאתו מבית האח, בתקווה עם פרס של מיליון שקלים חדשים, היא בהחלט תמליץ לו להתייצב במספרת העמותה בבית החולים קפלן כדי לתרום למטרה החשובה.

אלה שוובסקי, ממש מקסים.
"לאון הוא אדם רגיש עם מודעות גבוהה לסביבה וחושב לתרום לאישה, נערה או ילדה חולת סרטן במהלך טיפולים כימותרפיים כדי שזה ייתן לה כוח ואנרגיה לנצח את המחלה".

אופיר, סמנכ"ל העמותה: "קיים מחסור גדול בשיער טבעי – ותרומתו יכולה לשמש מודל לתרומת שיער. שיערו של לאון הוא ארוך ואיכותי, ולכן יכול להיות שיהיה צורך בפחות תרומות שיער כדי להפיק פאה שתתאם לשיערה של הנתרמת ככל שניתן". כן ירבו. 

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אימא של לאון, דידי וירדן (צילום: אביב חופי)
אימא התרגשה | צילום: אביב חופי
מחכים ללאון שוובסקי להסתפר (צילום: mako)
מחכים לו | צילום: mako