בר רפאלי בחירות (צילום: נתאלי וייס,  יחסי ציבור )
יום אחד בלוס אנג'לס | צילום: נתאלי וייס, יחסי ציבור

אחרי נינט טייב, אייל גולן, יובל שרף ועוד רבים וטובים שהצטלמו לקמפיין "בחירות 2013 – הפעם כולם מצביעים", הגיעה גם תורה של הסלב מספר 1 - בר רפאלי.

ערוץ הרכילות המוביל בישראל גם בפייסבוק - עשו לנו לייק

הקמפיין הוא תוצר של התנועה לתקשורת חברתית, שהצליחה רגע לפני ה-21 בינואר לגייס את רפאלי לקמפיין, רגע אחרי שנחתה בארץ מצילומי פרסומת הסופרבול בלוס אנג'לס.

בר התייצבה אתמול באולפנים בתל אביב לצילומי הסרטון, עלתה על החולצה המפורסמת אותה אתם יכולים לרכוש רק כאן, והייתה מחוייכת במיוחד. "כשהזמינו אותי לקחת חלק בקמפיין לא היססתי לרגע", אומרת רפאלי, "אני שומעת המון אנשים שמדברים איתי על מה מפריע להם, לכן זה לא נתפס בעיני שכל כך הרבה מתוכם בוחרים להישאר בבית ולא להצביע. בעיני חלק מלהיות ישראלי זה לקחת אחריות על מה שקורה במדינה שלך.

"לאורך אלפי שנים אנשים נלחמו על הזכות להצביע, ועתה – כשזה אפשרי לכולם, וכל מה שנדרש מאיתנו זה להגיע פעם בכמה שנים לקלפי ולבחור, זאת לא רק זכותנו הדמוקרטית לצאת להצביע, זאת חובתנו המוסרית".

הפעם האחרונה שרפאלי הביעה את עמדתה בנושאי המדינה הייתה לפני כחודשיים במהלך מבצע "עמוד ענן". אז, בפרשה שנחשפה ב-mako בידור, היא איחלה לשלום האזרחים בשני הצדדים ועוררה עליה ביקורת רבה. אולי עכשיו, היא תזכה ליותר סימפטיה.

מהתנועה לתקשורת חברתית נמסר בתגובה: "אין ספק כי מדובר באחד הימים המרגשים שחווינו במהלך הקמפיין. ההתגייסות המלאה והמיידית של בר רפאלי כמו גם שורה ארוכה מאוד של אמנים שונים למען המטרה, מראה עד כמה חשוב שאזרחי ישראל ייצאו להצביע ב-22 בינואר ויבחרו את האנשים והדרך שיובילו אותנו בשנים הקרובות".

בר רפאלי בחירות (צילום: נתאלי וייס)
יום אחרי בישראל | צילום: נתאלי וייס