גם מבלי שזכינו לתמונה משותפת ולהוכחות חותכות, הידיעות על הרומן המפתיע בין שר החינוך גדעון סער לבין אשת החדשות ומגישת הטלוויזיה של הערוץ הראשון, גאולה אבן, שפורסמו לראשונה ביום חמישי האחרון, הפכו מיד לשיחת המדינה.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

השמועות העקשניות שהתרוצצו לאחרונה בדבר רומן בהתהוות של השניים, הפכו למציאות כאשר הגיעו דיווחים הראשונים בתקשורת אשר עסקו בפגישה אישית של גאולה אבן וגדעון במסעדה, והסתיימו בסימני שאלה על טיב הקשר.

גדעון סער השלים בשבועות האחרונים את הליכי הגירושים מאשתו שלי. סער עבר להתגורר בדירה שכורה והשניים העמידו למכירה את דירתם המשותפת ברחוב מזא"ה בלב תל-אביב תמורת שישה מיליון שקלים. שלי וגדעון סער הכירו באחת מהפגנות הימין בשנת 1987 ומאז היו יחד כ-25 שנים. לשניים שתי בנות: דניאלה, בת 20, שמשרתת בצה"ל. ואלונה, בת 15, תלמידת כיתה י'. גם גאולה אבן סיימה באחרונה זוגיות ארוכה, שנמשכה 20 שנה. בעלה לשעבר הוא עמית אוברקוביץ', בנו של יורם אוברקוביץ' ז"ל. לשניים שלושה ילדים: תמר בת 17, יואב בן 14 ואיה בת שמונה.

מאז התפרסם הרומן, צלמי הפפראצי מנסים להשיג תמונה זוגית של השניים, אבל בלי יותר מדי הצלחה. בשבת האחרונה קיבלו הרחשים סביב הקשר הנרקם סימן קריאה כאשר סער ואבן תועדו יוצאים, אמנם בנפרד, מבית אמו של שר החינוך, ומירקרו את הקביעה שזיווג חדש ומעניין במיוחד, אכן נולד. 

בימים שחלפו מאז כלי התקשורת בישרו על הזוגיות החדשה, השניים והמקורבים אליהם, לא ממש ששו להתראיין בעניין, ופטרו כל בקשת ראיון ב"אין תגובה" מנומס. 

מטבע הדברים, גאולה אבן וגדעון סער נפגשו לא פעם, בנסיבות מקצועיות, באולפני הערוץ הראשון. בתכנית "אנשים" מצאו ראיון שצולם רק בקיץ האחרון  ונדמה שניצוצות הרומן כבר פורחים שם. החיוכים עפים ובסוף הראיון הוא אפילו מזמין אותה להצטרף אליה לטיול ביהודה ושומרון.

גם הראיון הזה, שצולם לפני יותר משנה, נראה לא תמים במיוחד:

בכתבה המלאה מהתכנית "אנשים",  יודעי דבר מנסים לפענח ולפרשן קצת על מהות הקשר המסקרן, כולל תגובה ראשונה של אמו של שר החינוך, ברוריה סרצ'ינסקי, על הרומן החדש של הבן. 

גאולה אבן וגדעון סער (תמונת AVI: mako)
הזוג המלכותי הראשון במדינה? | תמונת AVI: mako