אין תמונה
בר רפאלי מפרסמת שועל מת | צילום: הדר טנדלר

בין סיבובי הדאווין שלה ברחבי הגלובוס והצגת נתוניה על שערי מגזינים נחשבים, בר רפאלי ממשיכה במסורת הפרובוקציות הוותיקה והפעם היא מצאה את עצמה בצד הלא נכון של שועל אומלל.  

דיוות הדוגמנות המקומית שלנו נמצאה מלהטטת על גיליון אוקטובר של מגזין צרפתי, שבו היא מציגה לראווה את קמפיין סתיו חורף 2011-12 של המותג הצרפתי בל אייר. בטוח שמדובר בבשורה משמחת לאומה הצרפתית, הבעיה היא שרפאלי מוצגת על השער כאשר היא לבושה בז'קט שעשוי כולו פרוות שועל.

בכך מצטרפת רפאלי לרשימת איי ליסט שחורה של דוגמניות בינלאומיות וסנסציות אופנה שמתעטפות בפרוות של חיות, כולל החברה הטובה של בר, נעמי קמבל, שגם היא סומנה על ידי מספר ארגונים בינלאומיים למען בעלי חיים כמעודדות לבישת פרוות.

אחרי ההברזה משירות צבאי והיחסים העכורים עם צלמי הפפראצי, עושה רושם שרפאלי פתחה לעצמה עוד חזית שעירה במיוחד מול הקואליציה הבינלאומית נגד פרוות.

ג'יין הלוי, המקימה של הקואליציה הבינלאומית נגד פרוות תגובתך בבקשה?

"ישנם שתי סיבות שבהם לובשים פרוות או מחוסר מודעות או מחוסר אכפתיות ורוע לב, ואני לא יודעת מאילו סיבות בחרה בר רפאלי ללבוש פרווה. זה מפגין מסר של רוע ואכזריות ובייחוד שזאת בר רפאלי שיש לה אחריות כפולה, כי אנשים מסתכלים עליה ומקבלים מסר שאפשר ללבוש פרוות. מבעד לצד היפה והזוהר, פרווה היא תעשייה אכזרית. במקרים רבים מפשיטים את החיה מהפרווה בעודה בחיים. אנחנו נשלח לה סרטים וצילומים בנושא שתראה את הדרך האכזרית בה זה נעשה".