בשלוש השנים האחרונות בן זיני וטיילור מלכוב היו הצמד החזק של עולם הילדים. הם היו בכל מקום - הוציאו שירים, כיכבו בסדרות נוער ובלא מעט סרטוני יוטיוב אך בחודש שעבר, החליטו לפרק את החבילה. הערב (ו') הגיע בן זיני לאולפן של אופירה וברקוביץ' לראיון ראשון מאז הפרידה המתוקשרת ואמר: "אני מתגעגע לטיילור, אבל זו ההחלטה הנכונה לטווח הארוך".

"מוזר לשבת פה לבד. זה עוד אחד הדברים שאני מתרגל לעשות לבד. פתאום הכל זה בעצם אני".

זה לא נגמר החודש. זה נגמר מזמן.
"עד לפני חודשיים הייתה, לפחות מהצד שלי, ממש אהבה בעצמות".

למה נפרדתם? היא עזבה?
"זה היה מסובך. ברגע שאתה גם עובד וביחד וגם מנהל זוגיות נהיה מין קו כזה שמיטשטש עם הזמן. ויכוחים של עבודה גולשים לתוך הזוגיות ולהיפך ולפעמים גם כשאתה רוצה לשים את הקו הזה, זה נורא קשה. העבודה מגיעה לשם".

"על השאלה מי נפרד ממי אני לא אענה כי אני חושב שלא צריכים להיכנס לרזולוציות האלה. שנינו באמת אהבנו עד הרגע האחרון".

כשנשאל על הפרידות הקודמות של השניים, זיני הפנה אצבע מאשימה לתקשורת: "התקשורת סוג של החליטה בשבילנו. קמנו בבוקר, פתחנו את הטלפון ואז סימסתי לה 'תגידי, נפרדנו ואני לא יודע?'. זאת כותרת שהרבה אנשים רצו לשמוע".

הרגשת שרוצים שתיפרדו?
"כן. לא מתוך רוע. אני חושב שמטבעו, אדם מעדיף לראות לידו אדם פצוע מאשר אדם שמח. אני בדרך כלל הפוך, תמיד הייתי אופטימי וחשבתי שאנשים סביבי רוצים שיהיה לי טוב. בוא נגיד שגיליתי מי החברים האמיתיים שלי בתקופה הזו".

הפרידו בניכם?
"לא. שנינו הגענו להחלטה מאוד בוגרת. אני אומר לך שעד השנייה האחרונה אהבתי אותה, וגם עד היום".

אתה מתגעגע אליה?
"ברור".

בן זיני בראיון ראשי אחרי הפרידה מטיילור (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת 12)
בן זיני לא הצליח לעצור את הדמעות | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ'", קשת 12


כשנשאל על יחסיו עם בר אביבי, שם בן זיני סוף לשמועות וחשף כי הם לא בקשר רומנטי: "אם אתה מבלה עם מישהי ויוצא לשתות איתה שייק, אתה בזוגיות איתה? אני אחרי פרידה, אני צריך להקיף את עצמי בחברים, משפחה ואנשים שעושים לי טוב כדי להעביר את הזמן הזה. גם פה התקשורת החליטה לשים כותרת. אני לא בזוגיות. אני אדם שרוצה להעביר את הזמן שלו, לעבור את זה בצורה הכי טובה שאפשר ולעשות טוב לעצמו".

נראה שטיילור פגעה בך מאוד.
"היא לא פגעה בי. לקחנו הפסקה כשחזרנו מהצילומים בברזיל, כי הבנו שאם לא נעשה את זה, לא נדע באמת מה אנחנו רוצים. בשבועיים האלה היה מעורב המון אגו – מי יתקשר ראשון? מי ישאל מה קורה? אני יכול להגיד שגם אני נפלתי למקום הזה. אם אתה שם לב שעברו שבועיים ואתה מתגעגע לבן אדם, אבל לא מספיק בשביל לסמס לו, משהו שם קרה".


"אני יכול להגיד בצורה הכי גברית שיש – אני לא רובוט. כשהיא הגיעה לקחת את הדברים מהבית ועזרתי לה עם המזוודות, הייתי עם דמעות בגרון. קשה לך לראות את זה כי זה חלק ממך. ממש כמו בשיר".


טיילור אומרת שהשיר הוא צביעות.
"צר לי לשמוע את זה אבל אני קצת יכול להבין מה היא אומרת. מצד אחד היא מכירה אותי הכי טוב והיא יודעת שאני בן אדם שאוהב לשתף את הקהל במה שהוא עובר וזו הייתה הדרך שלי. אני לא אגיד שזה היה 100% בשביל שהיא תשמע את זה והיא תתרגש. היו שם האחוזים הקטנים שרציתי שגם הקהל יתרגש ויבין מה אני עובר. עם זאת, אני אומר בלב מלא – השיר הזה נכתב ב-100%, מילה במילה יצאו נטו מתוך הלב".

דיברתם מאז?
"לא. במשך חודש לא החלפנו אפילו מילה אחת".

כשאופירה אמרה כי לדעתה הוא נורא רוצה לחזור לטיילור אבל הוא פגוע ממנה, הגיב זיני: "אני אסכים איתך על דבר אחד – אני מתגעגע. זה גם עניין של הרגל אבל גם היינו אגרוף אחד. ברגע שהפכנו מאגרוף אחד לשני אגרופים, כל המטרה שלי זה ששני האגרופים האלה לא יריבו. אני פה כדי להגיד את זה. אני מאחל לה רק טוב בחיים, רוצה שהיא תצליח ושאני אהיה במקום טוב בלי להתנגח איתה ובלי להגיב לראיון כזה או אחר. פגוע? לא ממנה, אלא מהסיטואציה. האם אני רוצה לחזור? לא. אני יודע שזה הדבר הנכון לעשות לטווח הארוך ולחיים שלי".

בסיום הראיון, חיכתה לבן הפתעה בדמות אביו, שנכנס לאולפן. הכוכב הצעיר לא הצליח להתאפק ופרץ בבכי: "אני בר מזל שיש לי בן אדם כזה בחיים ומשפחה שתומכת בי".

"טיילור הייתה כמו בת בשבילנו", אמר קותי, אביו של בן זיני. "כשהם נפרדו היו לילות מאוד קשים. כל לילה הייתי יושב איתו שעות".