ליעד פרקש ואוהד טייב
פרקש וטייב. בימים יפים יותר | צילום: mako

כל כוכבי "הישרדות" לדורותיהם הגיעו אמש למועדון בתל אביב כדי לחגוג את סיום העונה החמישית. אבל בזמן שרוב הנוכחים התמנגלו ובילו, היו גם כאלו שהעבירו את הערב בקטע אחר לגמרי. הרבה יותר דרמטי ואלים.

זוכרים את ליעד פרקש? שורדת עבר שהכירה בתכנית את בן זוגה אוהד טייב, ובילתה איתו חודשים ארוכים גם לאחר סיום התכנית. אתמול הם נפגשו שוב, כשגם הוא הגיע למסיבה, מלווה בבת זוגו הנכחית ליאת אשכנזי.

אין תמונה
ליאת אשכנזי אחרי שפגשה את פרקש

לא ממש ברורה השתלשלות העניינים המדויקת, אבל לא הרבה זמן לאחר שהגיעו למקום התפתחה קטטנה בין שתי הבנות. ממש כמו שאתם מדמיינים, עם החלפת מהלומות, קללות וכל מה שכרוך בזה. זה הסתיים בכך שאשכנזי התייצבה בשעת לילה מאוחרת בתחנת המשטרה ברחוב דיזינגוף בתל אביב והגישה תלונה.

פרקש, מה היה שם בדיוק?
"הוזמנתי לאירוע בתל אביב אתמול, ופגשתי במועדון את אוהד עם בת זוגו. הוא כנראה נבהל כשהוא ראה אותי כי כל החצי שנה האחרונה הוא חגג על שתי חתונות. באתי לומר לו שלום ובת הזוג שלו נתנה לי מרפק עצבני בבטן, הוא דחף אותי מהמדרכה ועיקמתי את הקרסול, ומרוב ההשפלה אמרתי להם שאני אגיש תלונה, החלטתי שאעשה את זה היום והם כנראה הקדימו אותי. הבוקר התעוררתי לזה שאני התוקפת, למרות שזה לא קרוב למה שהיה במציאות".
ועכשיו?
"הגשתי גם תלונה לפני כשעה במרחב ירקון. אני פצועה עם תחבושת על הרגל".

אשכנזי, מה היה?
"ליעד ראתה אותי ואת אוהד צמודים, היא יצאה מהמונית וחבטה בי בחוזקה עם הסוגר ממתכת של הארנק שלה. מרוב ההלם עוד הרמתי לה את הארנק מהרצפה והחזרתי לה אותו. התחלתי לדמם מהראש והיא ניסתה גם לפגוע לי בפנים. מיד נסעתי להגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרובה ואז ישר המשכתי לבית חולים איכילוב, ביליתי שם עד חמש בבוקר ועכשיו אני סובלת מכאבי ראש וסחרחורות".

אוהד טייב, הגבר שבין שתי הבחורות, טוען: "ליעד פרקש היא אדם אובססבי, שקרן ומניפולטיבי. יצאנו מהאוט שפתאום המונית נעצרה, ליעד יצאה והתחילה להתקרב לכיוונינו. היא לקחה את התיק שלה והחלה להכות איתו את חברתי. באות והרגע תפסתי אותה, ניטרלתי אותה והחזרתי אותה למונית. הסתובבתי וראיתי את ליאת כולה מלאה בדם וחבולה באזור הפנים. ליעד שקרנית וכל מילותיה הן הבל הבלים , כדי להצדיק את מעשיה שגובלים באובססיה חולנית.

ליעד ואוהד - הופעה של עברי לידר
ליעד ואוהד. מי תיאר לעצמו שככה זה ייגמר | צילום: עודד קרני
אוהד טייב והחברה
טייב ובת הזוג הנוכחית | צילום: mako

>> ודנה רון מפרגנת לעמיר גולדברג