אחרי ששהתה כ-14 ביום בתא סינון נפרד כדי לוודא שהיא לא נושאת את נגיף הקורונה, ציפי רפאלי נכנסה אתמול (חמישי) לתא הקבוע שלה בכלא נווה תרצה. רפאלי, שמרצה עונש של 16 חודשי מאסר בגין העלמות מס, קיבלה שתי חברות חדשות לתא - מעיין קרייף וחגית עמר, שמרצות עונשי מאסר בגין עבירות הריגה שונות.

קריף, בת 21 מבת ים, הורשעה לפני כעשרה חודשים בהריגתו של מאור קלצ'י ונדונה לארבע שנות מאסר בפועל. קריף, הורשעה לאחר שבאפריל 2018 נהגה במהירות מופרזת וכפולה מהמהירות המותרת בתוך העיר, חצתה צומת באור אדום ופגעה בקלצ'י, שרכב על אופנוע ברחוב הקוממיות בעיר וגרמה למותו.

עמר הורשעה בעבירה של גרימת מוות ברשלנות לפני חמש וחצי שנים לאחר שנהגה ברכב משא, נכנסה לצומת באור אדום ברחוב דרך המכבים בפתח תקווה ופגעה במכוניתה של אביבה לינדן ז"ל בת ה-81.  לינדן ז"ל נפצעה אנושות, ויום לאחר התאונה מתה מפצעיה בבית החולים. על עמר נגזר מאסר בפועל של שנה אחת, רישיונה נשלל לשמונה שנים והיא תפצה את משפחת המנוחה ב-30 אלף שקל.

ל-mako נודע כי רפאלי מאוד מרוצה מהשהייה עם האסירות החדשות. כזכור, היא חששה מאוד להיות בתא עם אסירות שהורשעו ברצח, ביניהן מארי פיזם.

בימים הקרובים רפאלי תיפגש עם גורמים מקצועיים בכלא אשר יכינו עבורה את תכנית השיקום ויקבעו במה תעבוד במהלך מאסרה. "כמו כל אסירה רפאלי תיפגש כבר ביום ראשון עם גורמי מקצוע מכל התחומים בכלא. הם יישבו איתה, יכינו עבורה תכנית שיקומית מסודרת ויחליטו במה תעסוק בכלא", ציין גורם בשב"ס.