לירון רמתי והחברה מבלים באילת
מזל טוב! | צילום: יואל מור- שיר אולפני צילום

כשזה זה אז זה זה: אחרי כחודשיים בלבד של זוגיות צמודה ומלאת אהבה, יוצא כוכב נולד, לירון רמתי (33), הציע לבת זוגו שירן אדרי (30), להפוך לאשתו. היא, כמובן, אמרה מיד כן.

הצעת הנישואין המהירה יחסית לא הפתיעה את הסובבים, מאחר וכבר מהימים הראשונים הבהירו השניים שהם מצאו את החצי השני שלהם. בחודשיים שהם ביחד הם כבר הספיקו לעבור לדירה משותפת, לצאת לחופשות זוגיות ובעיקר להעביר את רוב זמנם הפנוי ביחד.

רמתי ואדרי הכירו לפני כחודשיים במהלך יום צילומים בו לקח רמתי חלק והתקיים באזור כיכר המדינה, שם עובדת אדרי באחת המספרות. השניים הכירו, החלו לצאת ומשם הכל היסטוריה. בסוף השבוע האחרון נסעו השניים למלון רמדה בנתניה ובילו ערב של פינוקים בדריה ספא, שם רמתי כרע ברך והציע נישואין, אדרי אמרה כן ובקרוב יחלו בהכנות לחתונה.

כזכור, בת הזוג האחרונה של רמתי שיצא לנו להכיר הייתה הבחורה ששלחה אותו לתוכנית "כוכב נולד". לא הרבה אחרי התוכנית השניים נפרדו בדרמה גדולה, ומאז שמו של רמתי נקשר ללא מעט בחורות. עכשיו תאחלו לו מזל טוב כי הוא מצא את הדבר האמיתי.

רמתי, מזל טוב! זה קרה די מהר
"כשזה זה אתה פשוט מרגיש משהו שמסובב לך את הלב מהר מאוד, ולא חשוב כמה זמן אתם מכירים. אני מכיר אנשים שהציעו אחרי 4 שנים ולא הצליחו. אין חוקים באהב"ה.

לירון רמתי והחברה מבלים באילת
יו מיי קיס דה ברייד | צילום: יואל מור- שיר אולפני צילום