רוני מיילי מגיע הביתה (צילום: צ'ינו פפראצי)
מיילי. אויב הקהילה | צילום: צ'ינו פפראצי

סערת "האח הגדול" הגיעה הערב לשיאה כאשר רוני מיילי, כוכב התכנית שהודח אמש, הותקף מתחת לביתו בבני ברק.

בשעות הערב המאוחרות הגיעו 7 אלמוניות לאזור ביתו של מיילי והחלו להשחית את אחד הג'יפים שלו. מיילי הבחין בנעשה ומיד יצא מביתו במטרה לעצור את החבורה, לא לפני שהן הספיקו לקרוע את וילונות הג'יפ ולהסב לו נזק רב.

במקום החלה התקהלות רבה ומיילי, עליו גוננו מספר מעריצים שנכחו באזור האירוע, מיהר להזעיק את המשטרה, שעיכבה את החבורה במקום לתשאול ובירור.

בנות החבורה בשנות ה-20 לחייהן הזדהו כחברות הקהילה הגאה והסבירו כי פעלו בעקבות דבריו של מיילי נגד לבנה, אך הדגישו כי הן אינן מכירות אותה באופן אישי.

רוני מיילי מגיע הביתה (צילום: צ'ינו פפראצי)
מיילי אמש. ההמולה באזור הבית נמשכת | צילום: צ'ינו פפראצי

"הן קרעו ושרטו את הרכב החדש שלי", אמר מיילי הנסער, "צילמתי אותן ועכשיו אני מתלבט אם להגיש תלונה או לא. אני מבין למה הן עשו את זה ומה הסיבה לתקיפה הזאת, אבל הסברתי להן שהכוונה שלי לא הייתה נגד כל הקהילה. זה פרסונאלי מול לבנה וביקשתי כבר מיליון סליחות. מה אני עוד צריך לעשות?".

אחת הבנות שחשודה בתקיפה סיפרה ל-mako בידור: "ראינו את מה שהיה באח הגדול ובתור לסבית נורא נעלבתי. אם הייתי שם לא יודעת איך הייתי מגיבה לזה, אבל בטוח לא הייתי שותקת. לבנה חזקה, דגולה והפגינה איפוק. אנחנו לא ראינו בעיניים. לפי מה שאנחנו מבינות הוא לא מתכוון להגיש תלונה. סלחנו לו. הוא הראה לנו צד אחר ממה שהוא הראה בטלוויזיה, אז עכשיו אנחנו בסדר אבל כל הקהילה היא זו שצריכה לסלוח לו".

מיילי, כאמור, מבין לליבן של החבורה ולכן עדיין לא החליט אם להגיש תלונה במשטרה. בכוונתו להעביר את הלילה עם משפחתו ולקבל החלטה מחר בבוקר.

כזכור, מיילי הודח אתמול מבית "האח הגדול" לאחר התנהגות בלתי הולמת כלפי לבנה זוהרים. בין שלל הדברים הפוגעים שאמר מיילי ללבנה היו מספר התבטאויות שפגעו בחברי הקהילה הגאה כמו "את אישה בגוף של גבר", "תמותי רווקה" ו"לכי תשתיני בעמידה".

>> את מירנדה קר טופלס כבר ראיתם

mako בידור בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובגוגל +

לבנה במיטת שיזוף (תמונת AVI: mako)
לבנה. בעין הסערה | תמונת AVI: mako