הדרך שבה בחרה שר פיטנס להודיע על ביטול מסיבת ההודיה שלה, שהייתה אמורה להתקיים ביום שאירע אסון מירון, עוררה סערה ברשתות החברתיות והגיעה עד ל"ארץ נהדרת". בראיון לאופירה וברקוביץ' היא מגיבה לביקורות, וגם לזו שהגיעה מברקוביץ' בעצמו. "זה נראה פתטי, צבוע, לא אמיתי ומיותר", אמר המגיש והוסיף: "היה אירוע דומה לספיר וליאור נרקיס והם פשוט הוציאו הודעה שזה בוטל, את עשית מזה אובר".

"האירוע הספציפי הזה היה בשבילי לא רק עוד אירוע אלא מעבר לחיים אחרים", הגיבה שר. "עברנו שנה מאוד קשה. חמותי נפטרה אחרי מאבק של שלוש שנים במחלת הסרטן, חמי נפטר ואז אני נכנסתי לבית חולים כשהלכתי ללדת ומצאתי את עצמי נאבקת בין חיים למוות"

"לגבי האינסטגרם, אני תמיד משתפת. אם יש מישהו שחושב שזה פתטי – הוא מוזמן לא להסתכל. אני משתפת את הרגעים הטובים והקשים. גם כשהייתי בבית החולים הכל צולם ולא היה לי בעיה עם זה כי אני חושבת שמאחורי הזוהר יש לא מעט צער וכאב. אני מראה גם את הצד הזה ונותנת כוח לאנשים לעבור משברים".

שר פיטנס מודיע על ביטול מסיבת הודיה (צילום: מתוך האינסטגרם של שר פיטנס)
שר פיטנס על האינסטגרם: "אני משתפת את הרגעים הטובים והקשים" | צילום: מתוך האינסטגרם של שר פיטנס

על הסטורי שעורר מהומה, בו סיפרה בבכי על ביטול האירוע אמרה: "אתם יכולים לקרוא לי דרמטית ובכיינית. אחרי כל מה שאני עברתי ואחרי איבדתי לא מעט אנשים בחיי, האסון הזה נגע בליבי והוא נוגע עד היום. אנשים קמים היום משבעה. ראיתם באיזה התקף הייתי, באיזו סערת רגשות – הכל צף לי".

נפגעת מכל הביקורות?
"נפגעתי מהדרך שבה הציגו את הדברים. אני ביטלתי אירוע כדי לא לשמוח בזמן שאימהות קוברות ילדים והציגו את זה כאילו בכיתי על האירוע, אז זה לא היה לי נעים. לעלות סטורי לאינסטגרם זו הדרך הכי מהירה להודיע ל-500 אנשים לא להגיע. זאת אני וככה אני מעבירה מסרים. אירית ביקשה לתייג כדי שהעוקבים שלה ידעו גם לא להגיע. לא מבינה איך גם מדבר טוב יודעים להוציא רע.  אין פה שום פייק ושום הצגה ומי שלא מבין שזאת אני – להתראות".

שר התייחסה גם לחיקוי של ליאת הר לב בארץ נהדרת ואמרה: "ליאת עשתה חיקוי מדהים, כשאני צריכה החלפה בסניפים של שר פיטנס אני קוראת לה. אני באמת צוחקת על זה, פשוט הסיטואציה לא נראית לי מצחיקה".

שר פיטנס ואירית רחמים בארץ נהדרת (צילום: ליאור בורג)
שר פיטנס על החיקוי של ליאת הר לב בארץ נהדרת: "כשאני צריכה החלפה בסניפים של שר פיטנס אני קוראת לה" | צילום: ליאור בורג