יום הולדת צחי חזן - נטלי דדון
דדון. נגד משטרת ישראל | צילום: ראובן שניידר

יום אחרי שנעצרה על ידי המשטרה בחשד לנהיגה בשכרות, נטלי דדון עדיין לא נרגעת מהלילה הסוער שעבר עליה בתחנת מרחב ירקון בתל אביב.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

"מעולם לא שמעתי על אדם שנעצר לבדיקה כל כך שגרתית והגיע לאן שאני הגעתי", היא אומרת הבוקר לאחר שאמש נעצרה על ידי שוטר שערך לה בדיקת ינשוף בה התגלה כי בדמה יש כמות אלכוהול גבוהה מהמותר.

דדון נלקחה לתחנת המשטרה שם נחקרה בחשד לנהיגה בשכרות והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, לאחר שלטענת השוטר שעצר אותה היא דיברה אליו בגסות. בתום החקירה היא שוחררה לביתה ובניגוד לפרסומים קודמים, רישיונה לא נשלל. בימים הקרובים היא תתייצב להמשך הטיפול בפרשה במשטרת מרחב ירקון בתל אביב.

"ברגע הראשון שהשוטר ראה שמדובר בי הוא החליט לקדם את הקריירה שלו על חשבוני בצורה בוטה וגסה", היא מספרת, "הוא אמר לי 'מה נראה לך שאם את סלב, את תצאי מזה בקלות?' תוך כדי שהוא מדגיש את המילה סלב ותוך כדי גיחוך. מאותו הרגע הוא התייחס אליי בהשפלה הרגשתי כמו פושעת נוראית, נלקחתי לחקירה והוחזקתי בתחנה לילה שלם עד שעות הבוקר כשאין לי מושג מה עשיתי".

ומה היה שם?
"עברתי סדרת הליכים שעוברים פושעים כולל לקיחת טביעות אצבע, צילומים, חקירות ממושכות תוך כדי שאני מוצגת לראווה על מנת שיראו ויראו, כדי שלמשטרת ישראל יהיה יח"צ על חשבוני ולראייה והוכחה שהם אלו שהוציאו את הידיעה לפרסום".

נתפסת עם כמות אלכוהול גבוהה בדם, את באמת חושבת שהם עשו את זה כי את סלב?
"הקצנת הסיטואציה וההתנהגות הברוטלית כלפיי נבעה נטו מעצם היותי מוכרת. לא פגעתי באף אחד. מאדם מלא אמון במשטרה הגעתי למצב שבו שוטר אחד במערכת גורם לי לפקפק שהכח החשוב שנותנים לו בידיים מוביל אותו להשתמש בו לא כראוי, תוך כדי שהוא יוצר בי חרדות וטראומות. אני מקווה שאף אדם לא יעבור את מה שאני עברתי בלילה הנורא הזה, שאף שוטר לא ייקח את הכח הזה ויחפש לשנות את העולם או להפוך אותו לטוב יותר על חשבונם וגבם של אזרחים כמוני. נפגעתי מאוד, הושפלתי פיזית ונפשית".