כולנו מכירים את הימים האלה שאנחנו קמים בבוקר על רגל שמאל וממש לא בא לנו על כלום ושום דבר. בדיוק כמו שזה קורה לנו, זה קורה גם לכוכבים הגדולים ביותר בתעשייה, כמו למשל למגישה, השחקנית והדוגמנית רותם סלע.

רועי אפרת, מעצב שיער בן 37 מתל אביב המכונה "ההוביט", עושה שיער לסלבס בהפקות גדולות ורגיל להתרועע איתם. רועי מעיד כי עבד בין היתר עם דונה קארן, לאה שנירר, מיה דגן ואיילת זורר. עם זאת, יש מפגש אחד שהוא לא שוכח עד היום - הפעם ההיא שעשה שיער למגישת "נינג'ה ישראל".

רגע לפני שהוא עולה על מסלול "נינג'ה ישראל 2021" (הערב, שני, אחרי החדשות, ערוץ 12), הוא פגש אותה שוב במחנה האימונים והזכיר לה את היום ההוא, שבו, ככל הנראה, היא לא קמה עם המצב רוח הכי טוב בעולם.

"הייתה תוכנית בשם 'קרב הסטייליסטים' ואמרו לי, 'אתה מגיע לעשות שיער רק לרותם סלע'. רותם יפה, הכי בא לי לבוא לעשות לה את זה", נזכר רועי, "אבל לא יודע מה היה לה באותו בוקר, היא הייתה עצבנית וכלום לא בא לה טוב".

אסי עזר ורותם סלע (צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת 12)
יום טוב או יום רע - אוהבים אותה תמיד. רותם סלע | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת 12

"היית ביום מקולקל, פחדתי רצח ממך", הודה רועי בפני רותם, "התעוררת רע". אסי שאל ישירות את מה שכולם בחדר רצו לדעת - האם היא הייתה לא נחמדה אליו? רועי הבהיר: "נחמדה כן, פשוט הייתה ביום קצת מקולקל. זה בסדר".

לרותם היה הסבר משעשע למה שקרה באותו היום: "כנראה שאנשים לא התנהגו כמו שהם היו צריכים להתנהג. אין מה לעשות", צחקה. יום מקולקל או לא, היינו מתחלפים עם "ההוביט" ברגע כדי לבלות קצת זמן עם רותם.

רועי אפרת (צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת 12)
"היא הייתה עצבנית וכלום לא בא לה טוב". רועי אפרת | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת 12