אסתי גינזבורג (צילום: שוקה)
גינזבורג. אם בר רפאלי יכולה | צילום: שוקה

רק לאחרונה בישרנו לכם כי באמצע החודש הנוכחי יערך פסטיבל המתגייסים השנתי והגדול, "יותר", מול עשרים אלף מתגייסים לעתיד, אותו ינחו חן אהרוני והבינלאומית שלנו, אסתי גינזבורג. הוא, כחייל צה"ל מן המניין, והיא, כאחת שאוטוטו (או אם תרצו שנדייק, באמצע חודש יולי) הופכת לרכוש צה"ל.

אז לידיעת כל המתעתדים להשתתף בכנס ובנו על אבק הכוכבים הגינזבורגי: אל תצפו יותר מידי כי אתם עתידים להתאכזב. מסתבר שגינזבורג לא תנחה את הפסטיבל, כאשר את המשבצת לצידו של אהרוני, יתפוס החייל הצעיר, גיא לובלצ'יק. זה בעיקר בגלל שגינזבורג עסוקה עכשיו בשהייה בניכר, בעניינים שוליים כמו צילומי סרט הוליוודי ורומן מתוקשר עם הכוכב ההורס צ'ייס קרופורד ("אחת שיודעת"), שמככב לצידה בסרט.

צ'ייס קרופורד, "אחת שיודעת" (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
קרופורד. ושפרז הילטון יאכל את הכובע | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

אבל אל תכעסו יותר מידי כי גינזבורג משקיעה את זמנה בדברים חשובים באמת וכאלה שבטווח הרחוק יועילו לכולנו. איך? מקורבים לגינזבורג מוכנים להישבע שאם הכל התנהל כמו שצריך בממלכה הזוגית וההוליוודית שלה, היא מתכננת להזמין את הבויפרנד לביקור בישראל, רגע לפני שהיא מתגייסת, ואולי הוא אפילו ילווה אותה ללשכת הגיוס. אנחנו מקווים שזה יחזיק מעמד וממליצים לקרופורד לא לבקש טיפים לפני הביקור מליאונרדו דיקפריו.

אביטל, הסוכן של גינזבורג, בתגובה: "ההנחייה של הטקס הייתה יוזמה שלנו, כפוף ללו"ז של אסתי בעולם. במידה והיא תהיה בארץ, היא אכן תהיה אורחת באירוע".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: ג'קו אייזנברג חוזר בתשובה? יודה לוי עושה שרירים, בריטני בעירום, צביקה הדר עדיין המום מפרשת טופז, מירי בוהדנה וגל גדות חוגגות, סוזן בויל השתחררה מבית החולים, דודי מליץ מדבר על הכל ומה עושה היום כברה קסאי מ"כוכב נולד".