אין תמונה
עינב "פטיט" בובליל. לפעמים זה קורה אחרי החתונה

אם לא הבנתם לאן נעלמה עינב בובליל בתקופה האחרונה, אתם לא לבד. מקורבים מספרים כי בחודשים האחרונים החליטה עיני לסרב להצעות שונות, בעיקר אלו הקשורות לענייני בית "האח הגדול" ואשר מחייבות להגיע אירועים מתוקשרים ולתוכניות אירוח. לאחרונה היא אפילו סירבה להצעה של חברה מסוימת שחשקה בה לפרסומת.

לבובלילית, שיהיה ברור, לא נמאס פתאום מאור הזרקורים, מתברר שיש לה סיבה לגיטימית לשמור מרחק: בתקופה האחרונה היא נכנסה לדיאטה רצינית, שעזרה לה להוריד לא פחות מ-15 קילוגרמים ממשקלה, ועד שתסיים להוריד את כל המשקל המיותר, שזה משהו כמו עוד עשרה קילו, היא מעדיפה להיחשף כמה שפחות.

אין תמונה
מיני בובליל. לרדת ובגדול

בכל מקרה, אם תסתובבו בימים אלה באזור העיר אשדוד ותראו בחורה שדומה לעינב בובליל אבל הרבה יותר רזה, דעו שזו היא. ורק כדי שיהיה לכם קל יותר לזהות אותה, שימו עין על ג'יפ חדש ולבן מסוג גרנד צ'ירוקו, שקיבלה מבעלה אלי בניסטי לפני מספר ימים לרגל חגיגות שנה לנישואים. יש עוד קצת זמן עד החגיגות, אבל הוא פשוט לא התאפק.

הערב, אגב, מתחתן אחיה אביתר, כך שגם שם תהיה לכם הזדמנות להתרשם מהרזון הגדול. רק אל תשאלו אותה מה עם ההריון. מה שכן, אין כמו להתחיל הריון מפיגורה רזה.

עינב בובליל ויוסי בובליל, השקה של החנות באשדוד 2 (צילום: שי פרג)
בובלילית. ככה זה נראה לפני | צילום: שי פרג

בובליל, תתחדשי על הכל.
"אין תגובה".

>>מה קורה בין סער לאיילה?