אין תמונה
קשתי ואביו. לא מעכל

משה קשתי, אביו של טום, הלך הלילה לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. קשתי חלה במחלה לפני מספר שנים ומאז כל בני המשפחה היו צמודים אליו בכל טיפול והתפללו שיחלים מהמחלה. אך הלילה הגיעו הבשורות הקשות כי משה נכנע למחלה ונפטר בגיל 60. 

"אני עדיין לא מעכל את זה", אומר הבוקר קשתי, "אבא היה אדם שהביא שמונה ילדים לעולם ונתן לכל אחד מאיתנו תחושה של בן יחיד. הוא ליווה את כולנו לכל הטיולים השנתיים יחד עם כל האימהות, הגיע לכל משחק כדורגל שלי והכריח את האחים שלי להגיע ולעודד למרות שהם לא אוהבים כדורגל. הוא לימד אותנו להיות משפחה מלוכדת ולא להפסיק לחייך. אני אוהב אותו, הוא החיים שלי".

סוף השבוע האחרון היה דווקא בסימן שמחה בבית משפחת קשתי. ביום שלישי התחתן אחיו של תום ובסוף השבוע נערכה שבת החתן.

בשבוע שעבר, כשעדיין הצליח לכתוב, כתב משה לטום הודעת סמס, שבדיעבד הייתה ההודעה האחרונה: "אתה. הגאווה של אבא. של משפחת קשתי. תהיה רגוע, שליו, עדין, ותרן, מנומס, עדין נפש, לא רברבן וחברותי. לא להיחפז ולהתעצבן. העצות האלה הן בשבילך לכל החיים. אבא".

הקשר בין טום לאביו היה החזק ביותר מבין כל האחים. לצופי "גולסטאר", בה כיכב קשתי בשנה האחרונה, זכור הפרק בו הגיע משה למחנה האימונים של בנו וגרם לכל החבורה להזיל דמעות. שעות ספורות לפני מותו צילם טום את אביו כשהוא שמח ומאושר: 

בראיון ל-mako לפני כשנה אמר קשתי על אביו: "לשום דבר אחר אין באמת ערך כל עוד אבא שלי נמצא במצב הזה. אין דבר יותר נורא מלראות ככה את אבא שלך, החסון, שתמיד היה שם בשבילך ונתן את הכל בשביל המשפחה שלו". 

הלוותיו של משה קשתי תיערך היום במועד שטרם נקבע.

>> אביבית בר זוהר: "אני עדיין בהלם, מחכה שהחיוך ושמחת החיים יחזרו"

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אין תמונה
בחודש שעבר