מנחם בן נגד אסתי זקהיים
לשים סוף לאנטישמנות

הפה הגדול והטקסטים המתריסים של מנחם בן כבר הספיקו לסבך את העיתונאי הוותיק בלא מעט שערוריות לאורך השנים. עכשיו מגיעה ההתבטאות החריפה האחרונה מבית המדרש של בן, והפעם האש מופנית כלפי נתוניה הפיזיים של השחקנית אסתי זקהיים.

בבלוג שפורסם באתר nrg, כתב בן על זקהיים, שמשתתפת בעונה הנוכחית של "רוקדים עם כוכבים" בערוץ 2. "יש לי הסבר משלי לרייטינג הנמוך של 'רוקדים עם כוכבים' - הבעיה היתה אסתי זקהיים", כותב בן, "למה? ככה. כי היא שמנה מדי, ולא נעים להסתכל עליה רוקדת. לא נעים, כשם שלא נעים להסתכל על סוזן בויל ההיא, והקהל הישראלי, בניגוד לקהל האמריקאי, לא קונה דברים כאלה. לעומת זאת, נעים מאוד להסתכל על עמית פרקש. אין מה לעשות. ומהו כל הריקוד אם לא מראה עיניים?", מפרט בהמשך.

זקהיים מנסה לא להתרגש מדבריו של בן ומגדירה את דבריו כ"אנטישמנות". "אין לי מה להגיד לאיש כזה, וכנראה שהוא לא אהב את מה שהוא ראה אבל המון אנשים דווקא כן אהבו", היא אומרת, "אנטישמנות היא מחלה ידועה וכנראה שבן אדם כמו מנחם בן, שלא מצליח לחיות עם עצמו בשלום, מתקשה לראות אנשים שכן חיים עם עצמם ושלמים עם מה שיש להם".

נעלבת?
"נו באמת, למנחם בן יש שק של שרצים שמונח עליו והוא מלא בחוסר מודעות כלפי עצמו בצורה הכי חריפה שאפשר. הוא רואה מישהי שטוב לה עם עצמה ועם הגוף שלה וזה מאוד קשה לו, מסתבר".

הוא טוען שבגללך נפגע הרייטינג.
"זה בסדר גמור, כמות האהבה שאני מקבלת ברחוב, בפייסבוק ובכל מקום יותר ממצליחה להכיל את האומללות של אותו מנחם בן".

אגב, באותו פוסט קוטל יוצא בן גם נגד דודו אהרון, ומכנה את הזמר המזרחי "עילג". בן מוחה על כך שאהרון בכלל העז להתלונן על שבגלגל"צ לא משמיעים את השירים שלו. "דודו אהרון כותב טקסטים מאוד ילדותיים ומאוד עילגים בנוסח 'תאמרי לי מי אוהב אותך יותר / את הלב שלי בוחר לשמור אצלך להישאר / זאת אהבה שאין לה שום גבולות / איתך אני בוחר להיות / הגבר שיגשים לך חלומות'. למי שלא מבין למה זה ירוד, אי-אפשר להסביר", חורך בן כל הדרך לפתיחת חזית נוספת.

הופעה של דודו אהרון - דודו אהרון (צילום: ראובן שניידר )
עוד קורבן. אהרון | צילום: ראובן שניידר