בר רפאלי (צילום: אייל נבו מתוך מגזין "מקסים")
גאווה ישראלית | צילום: אייל נבו מתוך מגזין "מקסים"

לזה אנחנו קוראים גאווה ישראלית: בר רפאלי דורגה במקום הראשון והמכובד ברשימת הנשים הלוהטות בעולם שפרסם היום המגזין "מקסים", ועקפה בסיבוב 99 כוכבות אחרות, ביניהן כמה שנחשבות ליפות בעולם.

"אני מאושרת וגאה להיות מספר אחת ברשימת 100 הלוהטות של 'מקסים'!", צייצה בר בהתרגשות בטוויטר בתגובה לבחירתה. "תודה לכם, 'מקסים'!".

אחרי רפאלי בעשירייה הראשונה אפשר היה למצוא את אוליביה מאן, מילה קוניס, קייטי פרי, אוליביה וויילד, ג'ניפר לורנס, אמה סטון, מייגן פוקס, מאלין אקרמן ואדריאן פליקי.

בהמשך הרשימה גילינו כמה הפתעות נוספות: מסתבר שבר עקפה לא רק את האקסית האחרת של ליאו דיקפריו, בלייק לייבלי (מקום 13), אלא גם את ריהאנה (32), ג'יי לו (37) ואפילו את קייט אפטון (39), הדוגמנית שגנבה לה את שער "ספורט'ס אילוסטרייטד" האחרון.

קריסטן סטיוארט, שלגיה בשבילכם, עקפה את המלכה הרעה שרליז ת'רון והגיעה למקום ה-15. ת'רון עצמה הסתפקה במקום אחד נמוך יותר.

חברתו של ג'סטין ביבר, סלינה גומז, דורגה במקום ה-24, ואילו מיילי סיירוס התדרדרה למקום ה-68. פיפה מידלטון נכנסה רק למקום ה-81, בעוד שאחותה לא דורגה כלל ברשימה.

אבל אין ספק שההפתעות הגדולות של הרשימה הזו היו לויס גריפין, האימא המצוירת מ"איש משפחה" (מקום 85) וגם הנאשמת שזוכתה מאשמת רצח, אמנדה נוקס (92). במקום ה-69 והמכובד דורג לא אחר מהקומיקאי סטיבן קולבר, שאיכשהו מצא את דרכו לרשימת הלוהטות הזו.

סלינה גומז בביקיני  (צילום: SDFL / Splash News, Splash news)
גומז. היינו נותנים לה יותר | צילום: SDFL / Splash News, Splash news