אורנה דץ ומיכל אמדורסקי - יום הולדת לאביב אלוש (צילום: עמי סיאנו)
גיב פיס א צ'אנס | צילום: עמי סיאנו

נראה שהסכסוך הקל שהתחיל בין מיכל אמדורסקי לאורנה דץ על בימת "רוקדים עם כוכבים", בעקבות ביקורת של השופטת אמדורסקי על המתמודדת דצה, רק הולך ומחריף. מקורבים לשתיים מספרים שהחברות הטובה והקרובה שלהן עלתה על שרטון וכרגע הן לא מדברות ביניהן.

כזכור, הכל התחיל אחרי שאמדורסקי הביעה את דעתה על הריקוד של דצה והייתה קצת נוקשה איתה. לאחר מכן, הגרוש משה דץ העלה סטטוס כועס לעמוד הפייסבוק שלו, שבו כתב בין היתר: "מבאס אותי שאורנה, שבאמת לא באה לעשות פוזות ועוד סובלת ממיכל אמדורסקי שמקנאה בה, הייתה מועמדת בין השלישייה האחרונה ברוקדים. מקווה שבשבוע הבא תבואי על שכרך ויותר יסמסו לך, ובבקשה אל תקשיבי למיכל כי שופטת היא לא ובינינו גם זמרת ואפילו מנחה היא לא".

מקורבים מספרים כי דצה אמנם לא יצאה בהצהרות תקשורתיות כמו הגרוש שלה, אבל מאוד נעלבה מהחברה הטובה אמדורסקי ומה שהתחיל בסטטוס של דץ הפך לכדור שלג שהתגלגל ונגמר בסוג של כסאח בין השתיים, בעקבותיו לא דיברו בשבוע האחרון.

כזכור, השתיים היו חברות מאוד טובות מאז שהנחו ביחד תוכנית יומית בערוץ 24 ובילו את רוב זמנן הפנוי ביחד. בתוכנית הראשונה של "רוקדים עם כוכבים" השתיים גם לא הסתירו את הקרבה, בילו מאחורי הקלעים ביחד, צחקו, התחבקו, הצטלמו ביחד והעלו לרשתות החברתיות והיו הכי קרובות שיש.

מקורבים גם יודעים לספר כי אמדורסקי לא מקלה בכעס של דצה ומאוד מוטרדת מהסכסוך ביניהן. היא משתפת מקורבים בבאסה שהיא נמצאת בה בעקבות העניין, וחוששת שאם תתן ביקורת טובה, יחשבו שזה בגלל שהן חברות ואם רעה, אז היא יכולה לפגוע.

הערב, כמו שאתם יודעים, השתיים יפגשו שוב בעוד תוכנית ואנחנו מחכים לגלות האם אמדורסקי תרכך את גישתה לדצית, האם הדצית תחליט לעשות סולחה בלייב ולאן זה ימשיך מפה.

בועז בן ציון, המייצג את דץ, מסר בתגובה: "אורנה לא יכולה לריב. מרוב חזרות ואימונים לא נשאר לה אוויר".

ינאי רטפן מ"כחול לבן אמנים", מסר בשמה של אמדורסקי: "זה לא נכון, הן חברות טובות ואוהבות אחת את השנייה. אפשר לנשום לרווחה".