גל גדות, תל השומר, 5 בנובמבר 2011

גל גדות יוצאת מבית חולים (צילום: אלעד דיין)
גדות. רזון חשוד | צילום: אלעד דיין

לפני מספר שבועות גל גדות הביאה לעולם בת בכורה בשם אלמה, אחרי הריון בזק שבמהלכו היא לא ממש עלתה במשקל. שלושה ימים אחרי שנולדה אלמה, יצאה גדות יחד עם בעלה ירון ורסנו והתינוקת הקטנה מהמרכז הרפואי שיבא בתל השומר כשהיא לבושה בג'ינס קטנטן, ללא זכר להריון שעבר עליה.

יעל בר זוהר, לניאדו, 27 בפברואר 2011

יעל בר זוהר וגיא זוארץ (צילום: יוני טובלי)
יב"ז וגי"ז. מתורגלים בדרך החוצה | צילום: יוני טובלי

תשעה חודשים עברו מאז התרחבה משפחתם של יעל בר זוהר וגיא זוארץ, כשבר זוהר הביאה לעולם אח בשם אורי (ori) לבנם הבכור יהלי, בן ה-4. מאז, מיותר לציין, בר זוהר חזרה לעבוד ולגזרה הדקיקה של לפני ההריון.

עדי אשכנזי, תל השומר, 14 באפריל 2011

עדי אשכנזי יוצאת מבית חולים (צילום: ראובן שניידר)
אשכנזי. לנפיחות לקח זמן לרדת | צילום: ראובן שניידר

בגיל 36 הפכה עדי אשכנזי לאימא. אשכנזי ובן זוגה, איש העסקים איתן בן זקן, הגיעו לפני שבעה חודשים לבית החולים וכעבור מספר שעות הביאו לעולם בת בכורה. כעבור מספר ימים החליטו לקרוא לקטנה פולי.

מאז שמרה אשכנזי על מרחק מאור הזרקורים עד לאחרונה, כאשר גם חזרה לעבודה וגם הגיעה למספר אירועים מתוקשרים והציגה חזרה מושלמת לגזרה הקטנה שלה. טוב, לא היינו מצפים ממנה לפחות.

מירי מסיקה, תל השומר, 2 ביולי 2010

מירי מסיקה יצאה מבית חולים עם הילדה 4 (צילום: אלעד דיין)
מסיקה. זר מספיק גדול שמסתיר את בטן | צילום: אלעד דיין

בקרוב תציין הבת הבכורה של מירי מסיקה ובעלה אורי זך שנה וחצי באוויר העולם. מסיקה כבר הספיקה לחזור לעבודה מסביב לשעון בעונה הקודמת של "כוכב נולד" ואחרי כמה חודשים גם להוריד את המשק העודף.

תמר מסיקה-זך אמנם עוד קטנה מכדי להעריך את כסא השופטת של אמא, אבל אנחנו בטוחים שבעוד כמה שנים היא תשמח לדעת שאימא היא זו שעוזרת לבחור את הדור הבא של הכוכבים.

אילנה ברקוביץ', איכילוב, 12 במרס 2011

אילנה ברקוביץ יוצאת מבית חולים (צילום: אלעד דיין)
ברקוביץ'. שמרה על הסטייל | צילום: אלעד דיין

הלל, בנה של אילנה ברקוביץ' מזוגיות קודמת, כבר בן 6. לפני שמונה חודשים הוא קיבל אח קטן העונה לשם אסא, כשאמו ובעלה אריק בנאדו הביאו ילד ראשון משותף לעולם.

כמה ימים אחרי הלידה חזרה ברקוביץ' לביתה בתל אביב, לקראת חיים חדשים עם שני ילדים, והציגה לוק סטייליסטי כהרגלה. גם אם לא חזרה רגע אחרי הלידה לדקיקות מוחלטת, היא הצליחה להסתיר את זה טוב מאוד ונראתה מעולה.

בחודשים האחרונים היא מתגוררת עם משפחתה בניכר כך שקשה לנו להתרשם מהלוק העדכני אבל נמתין בסבלנות, בקרוב הם ישובו אלינו.

מלי לוי, תל השומר, 13 בספטמבר 2009

מלי לוי ושמעון גרשון חוזרים הבייתה עם הבת החדשה (צילום: אורי אליהו)
גרשון. מלי חזרה מהר לעבודה | צילום: אורי אליהו

מלי לוי ושמעון גרשון כבר לגמרי שוחים בעניין הזה של ההורות, עם משפחה מורחבת של ארבע נפשות לאחר שלפני למעלה משנתיים הביאה לוי לעולם את בתם השניה, הילי, אחות לנועם הבכור שהיום כבר בן 5.

לוי, אגב, יצאה מבית החולים ללא זכר להריון. ואם זה לא מספיק אז פחות משלושה חודשים אחרי הלידה השנייה היא כבר חזרה לעבודת הדוגמנות. ולא סתם, אלא בצילומים לחברת הלבשה תחתונה, לה שימשה פרזנטורית.

מלי לוי ושמעון גרשון חוזרים הבייתה עם הבת החדשה (צילום: אורי אליהו)
הכי טוב אימא דוגמנית | צילום: אורי אליהו

עלמה זק, לניאדו, 28 בפברואר 2009

עלמה זק ואלון נוימן עם התינוקת (צילום: שוקה כהן)
זק ונוימן. רגע אחרי | צילום: שוקה כהן

כמה ימים אחרי לוי, הייתה זו השחקנית והקומיקאית עלמה זק שאחרי תשעה חודשי הריון הגיעה לבית החולים בנתניה וכעבור מספר שעות הפכה את עצמה ואת בן זוגה, השחקן אלון נוימן, להורים טריים.

כמה רגעים אחרי הלידה עברה זק להתאכסן בבית חולים ליולדות "ליס" שבאיכילוב בתל אביב וכעבור מספר ימים יצאה עם בן זוגה והתינוקת לשגרת החיים החדשה.

כבר כשיצאה מבית החולים הציגה לוק דקיק ולא הרבה אחרי חזרה לגמרי לגזרתה ולעבודה מסביב לשעון, בתוכנית "ארץ נהדרת" ובכלל.

אסי ישראלוף, 3 ביוני 2010

אסי ישראלוף אבא (צילום: אלעד דיין)
ישראלוף. בקרוב אב ל-2 | צילום: אלעד דיין

כנראה שחוויית הלידה הראשונה הייתה טובה לפרסומאית אפרת ארליך ולבעלה אסי ישראלוף, כי פחות משנה וחצי אחרי שהפכו הורים לגידי, הם כבר נמצאים בעיצומו של הריון שני.

ישראלוף לא התהדר בבטן הריונית כמובן, אבל הוא בהחלט פרגן לאשתו כשחזר מבית החולים היישר לסיבוב עם התינוק הטרי ואפשר לה מנוחה של כמה שעות.

מאז עברו כבר מספר חודשים וראינו את השניים בלא מעט אירועים, וארליךנראתה רזה כמו תמיד, עד לאחרונה, כששוב החלה להתעגל לקראת ילד נוסף שיצטרף למשפחה המאושרת שלהם.

מיה קרמר, תל השומר, 20 באוקטובר 2010

מיה קרמר ורון שחר חוזרים הבייתה (צילום: אלעד דיין)
קרמר. חזרה מהר לגזרה | צילום: אלעד דיין

רון שחר ומיה קרמר היו בזוגיות מחייבת ומבטיחה לפני שפגשו האחד את השנייה - הוא היה נשוי והתגרש והיא הייתה שנים עם עמיחי גת.

לפני קצת יותר משנה קרמר ושחר נכנסו להריון ראשון, במהלכו התחתנו בחתונה אינטימית. לא הרבה אחרי כבר הביאו לעולם את בתם הבכורה, הילה.

שלושה ימים אחרי הלידה קרמר השתחררה מבית החולים. שבועיים-שלושה אחרי כבר חזרה לדקיקות המקורית, כאילו מעולם לא עברה הריון.

מיכל ינאי, איכילוב, 13 בדצמבר 2010

מיכל ינאי חוזרת מבית החולים (צילום: אלעד דיין)
ינאי. הבטן עדיין בצבצה | צילום: אלעד דיין

את הבת הבכורה שלה ושל בעלה בן מוסקל, אלכס, הביאה מיכל ינאי לעולם בסוף שנת 2009. שנה אחרי כבר הפכו השניים למשפחה של ארבע נפשות כשנולד תינוק שני, שזכה לשם יהלי.

אחרי הלידה הראשונה עוד לא ממש הצלחנו להבין אם ינאי כבר חזרה לגמרי לעצמה, כי לא היה לנו מספיק זמן לעכל והיא כבר נכנסה להריון שני. אחרי הלידה השנייה היא כבר יצאה מבית חולים  ללא סימנים לבטן הריונית, וגם אם נשאר שם קצת, הסתירה את זה טוב עם הבגדים.

ליאור נרקיס, וולפסון, 10 במאי 2011

פפראצי ליאור וספיר נרקיס חוזרים מבית החולים (צילום: אלעד דיין)
הפעם השניה שלהם | צילום: אלעד דיין

בגיל 34 ואחרי חצי שנה של נישואין, ליאור נרקיס ואשתו ספיר הביאו לעולם את בנם הבכור, דיוויד. כמה ימים אחרי הלידה יצאו השניים מבית החולים לביתם כשהם מוקפים בצלמים.

שמונה ימים אחרי הם הזמינו 500 אנשים לחגוג איתם באירוע איכותי, עמוס קולגות והופעות של מיטב כוכבי הזמר הים תיכוני.

כעבור שנה הביאו לדיוויד אחות וקראו לה אליה. מבית החולים יצאה הפעם ספיר עם כמה קילוגרמים עודפים, אבל לאירוע הברית המושקע שערכו שמונה ימים אחרי (גם הפעם עם מאות חברים, קולגות והופעות) הגיעה כבר במיטבה.

ליאור נרקיס יוצא עם הילד מבית חולים (צילום: אלעד דיין)
הלידה הראשונה. ברית כמו חתונה | צילום: אלעד דיין