שנת הקורונה בהחלט לא עשתה חסד עם עולם התרבות - הופעות בוטלו, פסטיבלים וחגיגות הפכו לחלום רחוק. בעקבות כך, אמנים שחייהם היו הבמה, מצאו את עצמם מנסים להתרגל למציאות חיים חדשה. היום (שישי) בשיחה עם גלית ואילנית שלום מיכאלשווילי סיפר על השנה המאתגרת בחייו, על ההתמודדות עם משבר הקורונה ועל העצבות שהגיעה בעקבותיו.

כבר שני עשורים שמיכאלשווילי מופיע יחד עם חבריו לשלישייה האייקונית – מה קשור. מידי ערב שלום, ציון ברוך ואסי ישראלוף כבשו את במות ישראל יחד או לחוד וגרמו למדינה שלמה להיקרע מצחוק. אבל מגפת הקורונה שינתה את כללי המשחק ומיכאלשווילי נאלץ להתמודד עם המצב. "בשלושה החודשים הראשונים של הקורונה, הייתי צריך להסביר לילדים למה אבא לא הולך להופעה היום", סיפר מיכאלשווילי. "הם לא היו רגילים לזה שאני מקלח, מרדים ואוכל איתם כל יום".

למרות השינוי הדרסטי באורך החיים, נראה שבשלושת החודשים הראשונים למגיפה שלום דווקא נהנה מהשגרה החדשה. "אני מודה שנהניתי בחודשים הראשונים, אני וענבל שתינו קוקטיילים ב-12 בצהריים, היה את השלב של ההתחברות", שיתף מיכאלשווילי. אך במהרה הוא מצא את עצמו מתמודד עם קשיים שהגיעו כתוצאה מהחיים נטולי הופעות וקהל. "אחרי חצי שנה הרגשתי את העצבות משתלטת עלי, זה כאב לי בבטן – התגעגעתי לבמה, לקהל, להופיע. מגיל 13 אני אסי וציון יחד, מופיעים 40 פעמים בחודש ופתאום בא הדבר הזה שטרף את כל הקלפים וגרם לנו להבין מה חשוב".