בר רפאלי ונעם תור יוצאים מהים פוקס קיץ 2009 (צילום: יניב אדרי)
המראה הרטוב | צילום: יניב אדרי

החברות הטובה בין בר רפאלי לנועם טור עלתה מדרגה בשבוע שעבר. השניים, נפגשו במיאמי לארבעה ימים של צילומים לקמפיין הקיץ הקרוב של חברת "פוקס", אותה הם מפרזנטרים. ולמרות שהחברות ביניהם הייתה מספיק קרובה עד המפגש הזה, ולא נראה שיכולה להשתדרג, זה קרה.

רפאלי, הגיעה למיאמי מלוס אנג'לס, נטולת האמא והסוכנת, ציפי לוין. טור, הגיעה למיאמי מארץ ישראל, יחד עם אחותו יעל, שממש כמו במקרה של בר ואימא שלה, מתפקדת גם כסוכנת שלו. הפרזנטורים פלוס כל אנשי הצוות ישנו באחד המלונות המפוארים במיאמי, כל אחד בחדר משלו. חדר רגיל, ולא סויטה. אפילו לא רפאלי, שישנה בחדר פשוט, ממש כאחד האדם.

מה שכן, יש לנו מסר קטן לאמא של בר, בכל מה שקשור לצילומי "פוקס", את יכולה להיות רגועה ולוותר על הגעה לסט הצילומים. מסתבר שיעל, האחות האחות והסוכנת של נועם מאוד התחבבה  עם בר. עד כדי כך שיעל דאגה לכל מחסורה. שתאכל, שתתכסה כשקר, שתשתה ושהכל אצלה טוב. ולא רק היא, גם נועם, עשה את אותו הדבר. בקיצור, משפחת טור דאגה לרפאלי, כאילו מדובר באחת משלהן.

מכיוון שארבעת ימי הצילומים שבילו ביחד היו מאוד אינטנסיביים ועמוסי עבודה, ניצלו השניים- רפאלי את טור- את אחד הימים בו סט הצילומים של הפרסומת היה כמסיבת קולג' אמריקאית ושתו שם לא מעט. מיד אחרי המשיכו השניים למסיבה אמיתית וחזרו למלון רק בשעות הלילה המאוחרות. שלא לומר, שעות הבוקר המוקדמות.

את ארבעת הימים הצמודים והסוערים סיימו רפאלי וטור כשהם הכי קרובים משהיו אי פעם. אבל בזה זה נגמר. רפאלי חזרה לזרועותיו של ליאונרדו דיקפריו ולעיסוקיה בלוס אנג'לס וטור המשיך עם אחותו לשבועיים של חופשה, שהתחילה בבהאמס ותמשיך לניו יורק. תחכו לו בשדה בשבוע הבא.

בר רפאלי ונעם תור פוקס קיץ 2009 תמונה קבוצתית (צילום: יניב אדרי)
החבר'ה היפים | צילום: יניב אדרי
בר רפאלי ונעם תור פוקס קיץ 2009 (צילום: יניב אדרי)
הפסקת מנוחה עם החבר'ה של פינס | צילום: יניב אדרי
בר רפאלי ונעם תור מצטלמים לפוקס קיץ 2009 (צילום: יניב אדרי)
מי אמר שאין ביניהם כימיה? | צילום: יניב אדרי