קותי סבג ויאנה יוסף
עצוב | צילום: שי יחזקאל

בחודש אפריל האחרון יצא קותי סבג (29) מבית "האח הגדול" כשהוא הזוכה הגדול של העונה. כמה ימי אחרי כבר התברר כי סבג לא זכה רק במיליון שקלים, אלא גם באהבה חדשה עם יאנה יוסף (24), כזו שהחלה בתוך הבית ורק פרחה והתחזקה ברגע שיצאו ממנו.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

מאז צצו שלל שמועות לגבי הזוגיות של השניים- דיברו על פרידות, על הריונות ויש מי שאמר שמדובר בזוגיות לשם קידום הקריירה של שניהם.

בפועל, סבג ויאנה החלו קשר אפלטוני בתוך הבית ובחוץ מימשו אותו והפכו לאחד הזוגות היציבים בביצה. אלא שעכשיו, מסתבר, על אף העובדה שהשניים כבר עברו לפני מספר חודשים לגור ביחד ולקחו לעצמם שני חתולים וכלב ביחד, מקורבים מספרים כי מערכת היחסים של סבג ויוסף עלתה על שרטון וכי בימים האחרונים הם החליטו להיפרד.

המקורבים מוסיפים כי השניים עדיין מאוהבים וכי הסיבה לפרידה היא חיכוכים שהיו ביניהם לאחרונה, אולי זה בגלל שכרגע סבג סיים עונה של תוכניתו בערוץ 24 והתפנה לו הרבה זמן ויוסף, במקביל, נמצאת בעיצומה של תחילתה של קריירה ולוקחת חלק בלא מעט פרויקטים שממלאים לה את הזמן. אך זה רק בגדר שמועות.

אנחנו בנינו שהזוגיות שהחלה בבית והמשיכה בחוץ בניגוד לזוגיות תפתיע את כולנו ועוד תוביל לחתונה, אלא שכרגע המצב לא מזהיר והשניים הלכו איש איש לדרכו. אם יהיה קאמבק? הכל יכול להיות. בעיקר בגלל האהבה הגדולה בין השניים. אנחנו מחזיקים אצבעות.

מרינת איתן ואילן צלר המייצגים את השניים נמסר בתגובה: "אין תגובה".

קותי סבג ויאנה יוסף בספא, אפריל 2012
מי לוקח את החתול? | צילום: ראובן שניידר