אור דניאל מגיעה הביתה
לילה בלי שינה | צילום: צ'ינו פפראצי

אפשר להירגע. אור דניאל מחכה לדור גם מחוץ לבית. זה לפחות מה שהיא טוענת. "ברור שאני אחכה לו", היא אומרת ביום שאחרי ההדחה מבית "האח הגדול", "אני מקווה שתהיה ביננו זוגיות בחוץ כשהוא יצא כי הרבה זמן לא היה לי משהו שהוא כנה, פתוח וגם מישהו שמכיר אותי מכל הכיוונים הכי מכוערים שלי ועדיין רוצה להיות איתי. הוא בנאדם מדהים".

אז לא לא היה משחק?
מבחינתי, זה היה הכי אמיתי. בפנים נורא פחדתי ובדקתי אם אני באמת מרגישה את זה או זה רק כי אני בבית סגורה. זה נורא בלבל אותי. עכשיו כשאני בחוץ אני הרבה הרבה יותר שלמה עם זה".

את אוהבת אותו?
"(במבוכה) תפסיקו לשאול אותי שאלות של כן ולא".

אז התשובה היא כן.
(צוחקת).

כי אתמול בתכנית ראו שירדן הזהירה את דור ממך.
"לא בא לי לתת לירדן במה במילים שלי, אבל עם כל הכבוד היא מלכתחילה תכננה משחק. שאפו לה, כי אנשים בבית ובחוץ לא רואים את זה. אני באופי שלי לא עושה פיצוצים אז אכלתי את עצמי מבפנים ושתקתי, אבל הכל אצלה היה מתוכנן. להשתלט על המטבח, להתחבר ללאון ולבנה כי הם חזקים, הכל תוכנן אצלה מא' עד ת'".

אור ודור
עם דור. אהבה אמיתית | תמונת AVI: mako

מישהו יצר איתך קשר מהמשפחה של דור?
"אין לי טלפון אז אין דרך ליצור איתי קשר אבל איך שיצאתי מהאולפן ביקשתי את המספר של אימא שלו, אני אתקשר אליה בקרוב ואשמח לשבת איתה לקפה".

תגידי, הספקת בכלל לישון הלילה?
"ישנתי שעתיים. ישבתי עם כל החברים שלי, בכיתי, צחקתי, ראיתי קצת ערוץ 20 ולא נתפס לי שהייתי שם".

מצטערת על ההחלטה להיכנס לתוכנית באמצע העונה?
"לא. עברתי שם את הטיפול הפסיכולוגי שלי והיה מדהים, גיליתי כל מיני התנהגויות שאני מתנהלת על פיהם בחוץ כבר שנים ואני ממש לא אוהבת. שם הבנתי מאיפה מגיעים הדברים אז יהיה לי הרבה יותר קל לי לשנות".

את מצטערת על הריב עם יניב?
"אני לא אתייפיף ואגיד שאהיה חברה שלו בחוץ ואחכה לו כי אני לא. האמת, הוא פשוט לא יושב בראש".

אור דניאל מגיעה הביתה
עם החברות הטובות | צילום: צ'ינו פפראצי

את מצטערת על משהו?
"אולי רק על זה שדפקתי חשבון לבחוץ ולקח לי זמן להיפתח. בכלל לא עיכלתי שחצי מדינה רואה אותי ובראש שלי כל הזמן התנגן 'אל תגידי את זה, שלא זה ישמע ויפגע', ומה לשאול ואיך להגיד, ובזמן שאני לא אומרת את כל מה שאני רוצה, גמגמתי והתנהלתי בצורה שלא טבעית לי. לקח לי קצת זמן שם. הייתי חוזרת פנימה בענק. נכנסתי בשביל לקבל אישור עצמי וכל הזמן פחדתי ממה שקרה בחוץ".

ראית את התמיכה של אייל? הספקת להגיד לו תודה?
"ברור, ראיתי אותו אתמול, בכיתי עליו אתמול. הוא היה בין כל החברים הממש קרובים שבאו לפגוש אותי והייתי איתם כל הלילה. אייל ואני כמו אחים והוא היה שם בשבילי ואני הכי מעריכה את זה בעולם, ממש כמו שאני מעריכה את כל החברים שלי. בואי נגיד שאם הערכתי אותו ואת חבריי לפני הכניסה לבית, היום אני מעריכה אותם הרבה יותר".

ומה ההורים אמרו?
"את מאמינה לי שעדיין לא דיברתי עם ההורים? אני פשוט בטירוף מהרגע שיצאתי מדבר לדבר ובלי פלאפון כי אבד לי כרטיס סים אז אני קצת מנותקת. את סבתא אני מתכננת לבוא לבקר כי אני לא רוצה להתקשר ולהבהיל אותה".

אייל גולן ואור דניאל
עם אייל. החבר הכי טוב | צילום: אלעד דיין

טוב, מה הלאה?
"כמובן שהייתי רוצה להישאר בתחום, טוב לי בשואו ביז, במשחק ודוגמנות. אני גם אקח עכשיו קורס נוסף במשחק".

מי חמישיית הגמר שלך?
"דור, טהוניה, לבנה ואיתי. נראה לי ששם זה נגמר".

ומי היית רוצה שיזכה?
"אני מקווה שדור או טהוניה. מגיע לטהוניה כי היא מדהימה ואמיתית, פועלת רק מרגש, אני לא יודעת מה רואים בחוץ, אבל הכל שם משחק והיא מי שהיא. היא בנאדם שכיף לידו".

אור דניאל מגיעה הביתה
בקטע של משחק | צילום: צ'ינו פפראצי