אילנית לוי הודיעה היום (שישי) בעמוד האינסטגרם שלה שהיא ובן זוגה, אלירז שדה, מצפים לילד ראשון משותף. ב"גלית ואילנית", הגיבה לראשונה על ההיריון ושיתפה בהתרגשות על הקושי לשמור על זה בסוד, על המסע שהיא ואלירז עברו יחד והשאלות שלא הפסיקו לבוא.

"זה היה קשה לשמור דבר כזה, אני סוף סוף יכולה להגיד שהחסידה הגיעה", אמרה לוי לחברתה בהתרגשות גדולה, "זה היה מסע לא פשוט וגם לא היה קל לשמור את זה בבטן. רציתי לשתף את האנשים, אבל מצד שני עברנו מסע של שנתיים וחצי כמעט שלוש שנים שהיה לא פשוט. מלא מאמורות, ציפיות והרבה פחדים".

"אי שם בגיל 20 הייתי בהריון בפעם האחרונה, כשהייתי ילדה תמימה שאמרה 'הריון? איזה מדליק, זה נחמד ופשוט', אבל זה לא ככה בגיל הזה. הייתה לנו ציפייה גדולה והמון רצון וזה לא הלך חלק וסוף סוף זה קרה".

אילנית לוי ואלירז שדה מצפים לילד (צילום: מתוך האינסטגרם של אילנית לוי שדה, Instagram)
"הייתה לנו ציפייה גדולה והמון רצון וזה לא הלך חלק וסוף סוף זה קרה" | צילום: מתוך האינסטגרם של אילנית לוי שדה, Instagram

רבים ציפו ושאלו אותה על הנושא ולא ידעו עד כמה הוא רגיש עבורה. "לצד זה היו ימים לא קלים, אני מהסלחניות למשפט 'צאו לי מהרחם', אבל דווקא ביום שהכי בא לך לשכוח הכל יש תמיד את החמישה אנשים שישאלו אותך על זה ולא מכוונה רעה. אני שונאת את הרגע הזה שאני כבר בהריון ואני לא יכולה להגיד, וכששואלים אותי יוצא לי פרצוף מטופש כזה. כל כך הרבה אנשים בירכו, רצו לתת לי קמעות, ריבת אתרוגים ואמרו שחלמו עלי. האמת? זה צלח".

כזכור, לוי היא אמא לשניים מנישואיה הקודמים לאייל גולן. בנה הבכור ,ליאם, בן 17 ובתה, אלין חגגה לאחרונה את יום הולדתה ה-14.