נראה לנו שרק אתמול היא הרעידה את הדיונות בניצנים, אבל מבלי ששמנו לב נינט טייב כבר בת 30 ועדיין האושיה הכי נחשקת בביצה. באמת שאין תלונות. הספקנו כבר לחרוש על האימז'ים שלה כחיילת מנומשת באודישנים לכוכב ועל עוד חיבוק שופוני עם יודה, אבל לרגל החלפת הקידומת חיפשנו זווית קצת אחרת לראות לכם את נינה האמתית. אז קבלו כמה תמונות לא שגרתיות מהביוגרפיה של המלכה.

אין תמונה
ההשקה הראשונה של הפונינט

מסתבר שהפונינינט הוא ממש לא הבלחה אופנתית שהגיעה לעולם בשנים האחרונות, כי כבר בתור ילדה קטנה וחמדמדה, נינה ג'וניור השיקה את התסרוקת הכי מגניבה בקריית גת. קבלו בתמונה מלא סטייל עם האחות סופי, כאשר המבט הסקרן והיופי נשארו מאז ועד היום. כוכב נולד.

 

אין תמונה
האחות הגדולה מגוננת. אין כמו משפחה

כשהיא לא צורחת רוק על עוד במה או נמלטת מהפלאשים של הפפראצי, נינט היא קודם כל אושיה משפחתית ואחות למופת, שממש אוהבת את זמן הצ'יל אאוט עם הסיסטרז' הקטנות שלה. אין תמונה שיותר ממחישה את התזה מלראות אותה בפוזת האחות המגוננת עם סופיה ואסתי.  

אין תמונה
מבלה עם סופיה

חוץ מגנטיקה משובחת והרבה חן, האחיות לבית טייב חולקות גם נטייה משעשעת להריץ פוזות אל מול המצלמה. הנה עוד זווית לסיפור, כאשר נינט ואסתי חולקות ביחד דרינק, בעוד האחות הצעירה דופקת פרצוף למצלמה ומשאירה את נינה לתפקד לבד כמבוגרת האחראית. החברות הכי טובות. 

אין תמונה
מלאה בסטייל

רגע אחרי שהשליכה את תלבושות הנצנצים מהגמר ההוא ועברה למוד של רוקרית מגניבה, טייב היא אושיה מתוקתקת ומלאת סטייל. תמונות הסולו הזאת שלה לוגמת דרינק במסעדה מול הים, היא הוכחה מסנוורת עד כמה הבחורה הזאת היא סופר קולית גם שהיא מעוותת פרצוף בשביל השלוק. 

אין תמונה
בפוזה הטבעית שלה

שום דבר לא אומר נינט טייב החדשה כמו לראות אותה מרביצה אקורדים על הגיטרה בזמן הופעה, עם הסממן הכי בולט שלה בשנה החולפת- שרשרת הסוס המדוברת. פרידה מיודה או לא, הסוס השחור על צווארה של טייב היה הדבר שהכי נזכור ממנה השנה. טוב נו, כמעט הכי זכור.

אין תמונה
הכי יפה שיש

אנחנו לא צריכים עוד בילבורד שלה בעוד פרסומת לדלתא בשביל לזכור שמודבר אולי באישה הכי יפה בארץ. מוצג האומנות שלה לבושה שחור ונותן מבט נוקב למצלמה, מזכיר לנו שוב את הכישורים של נינה בכל מה שכשור לדברים שניצבים אל מול הראי.

 

אין תמונה
מנשקת את עצמה. רב גוונית

תמיד ידענו שהאחיות לבית טייב קרובות, אבל עדי כדי כך?

אין תמונה
גם היא יודעת לעשות שטויות לפעמים

לפעמים גם תורה של נינט להיות זאת שאחראית על הסתלבט, בדיוק כמו בפעם הזאת כאשר היא וצמד האחיות מעבירות עוד ישיבה בשעשועים ופוזות למצלמה. אנחנו בעיקר התרשמנו מהיצירתיות האומנותית של נינה שהחליטה לתקוע פרח בפה עם בוא הפלאש. חבל רק שהיא לא עושה פוזות כאלו לפפראצי.

אין תמונה
אוהבות לעשות חיים

עוד לפי שהקשר עם יהודה נגנז, נינט דאגה לספק לעצמה ערבי בנות קבועים עם האחיות והחברות, ולפי הפוזות שהן דופקות למצלמה בהחלט אפשר להסיק שמדובר בפאן טהור למשפחה. יכול להיות שמזה בא לה החשק להיות לבד.

אין תמונה
אחיות זהות גם בלוק

נינה כבר הצהירה לא אחת שחשיפה לטיגון השמש זה משהו שהיא משתדלת להימנע ממנו עד כמה שניתן, וכשהיא כבר כן מסכימה לדלג לים אז היא עושה את בכובע רחב שולים ומשקפי שמש שמכסים חצי פרצוף. מזל שגם האחות הקטנה זרמה איתה בלוק.

 

אין תמונה
מתפננת קצת עם הנגנים

אחרי הופעה, ועם כמה ליטרים של בירה במערכת הדם, נינה דואגת להסתלבט כמה שאפשר עם הנגנים ללהקה. התמונה המטושטשת הזאת היא כל כולה מוצג אומנותי מיוחד ומלא בסתלבט. ציירי לך שפם.

אין תמונה
משפחה לתפארת

פעם הוא היה צמוד איתה בכל חריץ, אבל בשנים האחרונות האח הגדול איל טייב כבר לא נמצא באותה בלטה שעליה דורכת נינט. לכן זה יותר מנחמד לראות אותם, פלאס האחות סופיה, בנסיעה משפחתית ומחויכת ברכב. הכי חמודים.

אין תמונה
פארטי טיים

אולי זה הסוס על הצוואר, הנוכחות של האחות הצמודה או סתם יום מוצלח, אבל תודו שחיוך כזה רחב ואותנטי של נינט זה לא משהו שרואים בכל יום. נראה ששתי האחיות פשוט נהנות מעוד בילוי מוצלח, כזה שגורם לשתיהן לחשוף חיוך קולגייט רחב לגמרי.

אין תמונה
לא רגילים לראות אותה מחייכת ככה

את זה שנינה מחייכת בעיקר כשהיא בקרבת האחיות שלה, הבנו כבר. אבל ממסתבר שהבחורה גם יודעת להתקרחן כמו שצריך. הנה עוד אימאז' שלה בבילוי משותף עם סופיה כשהיא מחייכת, בוהקת ועפה על החיים. אין יהודה אין דאגות.   

אין תמונה
Dj Nina

 אז היא מדגמנת, שרה, משחקת אבל לא שכחנו שהיא גם DJ ואין דרך טובה יותר לסיים את מחוות היומולדת הזאת מאשר תמונה של בפעולה. כנראה שפייתל'ס כתבו את השיר ההוא עליה.