פסטיבל הנשים לשנת 2014 נסגר הערב באילת, ונראה שלכזאת תשומת לב כמו זו שהייתה לו בשבוע האחרון, הוא לא יזכה בשנים הקרובות.

הסיבה היא כמובן השתתפותו של אייל גולן בפסטיבל, לאחר שאורלי וילנאי וגיא מרוז החלו בקמפיין לביטול הופעתו וימים ספורים לאחר שמשטרת ישראל החליטה לסגור את התיק נגדו בפרשת "משחקי חברה".

"בסופו של דבר היה כיף גדול", מסכם גולן את סוף השבוע הארוך, "היה כאן קהל תומך ונפלא שעודד לאורך כל הדרך והיה תענוג גדול".

בהמשך הוסיף גולן כי "להיות על הבמה זה תמיד כיף ואת אהבת הקהל לא איבדתי לרגע. אני אוהב אותם בחזרה זה הדדי. באנו לעשות שמח באו ליהנות ובסך הכל היה מדהים".

כזוכר, בחמישי האחרון ערך גולן שתי הופעות במסגרת הפסטיבל. "אני רוצה להודות לכולכן על האהבה והתמיכה, זה לא מובן מאליו", אמר בפתיחת אחד המופעים, "אני רוצה להתנצל בפניכן על התקופה שאתן עוברות ביחד איתי".

יום לאחר המופעים, שמאחד מהם יצאו מספר נשים בהפגנתיות, תקפה את גולן מעל בימת הפסטיבל צופית גרנט שאמרה: "אייל עדיין לא למד את הטעות שעשה כי אנחנו החברה שמנו לו כתר על הראש, זמר לאומי, בית הנשיא וכו'. לכן הוא לא אשם כי הוא הרגיש כמו מלך שיכול לעשות הכל. אייל זמר מעולה ונשאר כך אך הוא חייב ללמוד מהטעויות שעשה".

בשעות הקרובות יעשה גולן את דרכו חזרה למרכז הארץ יחד עם בת הזוג, רוסלנה רודינה, שהעבירה איתו את סוף השבוע בעיר כפי שהראנו לכם בתמונות ראשונות ובלעדיות שפורסמו ב-mako בידור.

אייל גולן באילת פברואר 2014
גולן. מודה למעריצות | צילום: שרון רביבו

>> מיקו מ"צ'רלי וחצי" מדבר

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +