נועה קירל התארחה הערב (שישי) אצל אופירה וברקוביץ' והתייחסה לנשיקה של בן זוגה, יהונתן מרגי, עם השחקנית ריף נאמן במסגרת צילומי סדרת הנוער "PPS". "אני גם מתנשקת בטלוויזיה, זו העבודה שלנו. אני חושבת שאם אני הייתי עושה את זה והוא לא אולי הוא היה מקנא, אבל אין קנאה בנינו". 

קירל התייחסה גם לחוזה ההקלטות בחברת התקליטים הגדולה ביותר באמריקה, אטלנטיק רקורדס, ורמזה כי היא חושבת על רילוקיישן. "כשיש הזדמנות כל כך גדולה אני אתפוס אותה בשתי ידיים". למרות שבארה"ב מצפה לה תחרות קשה, היא לא מפחדת. "אנחנו עובדים על מה יש בי ומה מיוחד בי. אנחנו נביא את זה".

קירל, שהצטרפה לצוות המורים של "בית הספר למוסיקה" (שבת אחרי החדשות בקשת 12), שיתפה בחוויות שלה כמורה צעירה. "פתאום להיות מורה בגיל 19 זה מוזר. עם התהליך הבנתי שיש לי הרבה מה לתרום, להגיד וללמד", סיפרה והתייחסה לילדים המוכשרים שהשתתפו בתוכנית. "אי אפשר להסביר את זה שהילדים המוכשרים האלה כל כך צעירים, זה לא נתפס. אלו כישרונות שאי אפשר להגדיר אותם במילים. הכל נורא טהור וזה כבוד בשבילי להיות שם".

לאחרונה, התמודדה קירל עם לא מעט ביקורות בשל תפקידה בפרסומת של "yes", אך אחרי כל כך הרבה שנים, היא כבר יודעת להתמודד. "זה משהו שאני רגילה עליו כבר. אני מרגישה שכל מה שאני אעשה תמיד ינסו למצוא את הלא טוב אבל אני מקבלת את זה ומבינה שזה חלק מהעניין".