מעיין חודדה בהפקת פורים 2013 (צילום: שחר גל)
אל תתעסקו איתה | צילום: שחר גל

הסערה סביב דרמת רוני מיילי חוצה עונות. מתמודד העונה הראשונה של "האח הגדול" וחבר הקהילה הגאה, לאון שניידרובסקי, הביע את דעתו על דבריו של מיילי על לבנה זוהרים ולא שכח לשרבב לדבריו גם את שמה של מתמודדת העונה השנייה, מעיין חודדה.

"פתאום מגיע לבית מישהו שהוא מין גרסה גברית של מעיין חודדה", אמר שניידרובסקי בראיון, "...זה יותר גרוע כי מעיין חודדה לא הייתה גזענית ולא הייתה הומופובית".

חודדה קראה את הדברים ולא נשארה חייבת: "ליאון שניידרובסקי החוצפן, ברצוני להביא לידיעתך שחוג חבריי כולל אחוז לא מבוטל של הומואים ולסביות, שאני גאה בהם ואוהבת אותם אפילו יותר מסטרייטים עלובים כמו רוני מיילי", כתבה חודדה בחשבון הפייסבוק שלה.

"לצערך, אתה לא כלול ברשימה הזאת של האנשים האהובים עליי, מעולם לא היית, ובחיים לא תזכה לזה, ולא משנה אם אתה הומו, סטרייט, אתיופי, ערבי, יהודי, או צ'רקסי, אתה בן אדם צבוע ודוחה, ואני לא סובלת אותך!".

לאון שניידרובסקי - הופעה של סיאט אברהם טל (צילום: עודד קרני)
הביא לה את הסעיף | צילום: עודד קרני

חודדה לא עצרה כאן: "אני בטוחה ששמת לב לזה גם בצילומים המשותפים לפנאי פלוס, אתה ופוחלצית שהייתה צמודה אליך (בובליל), לא אסכים שתכפיש את שמי, ותרשה לעצמך להשוות אותי לרוני מיילי, שהשאיר לי אבק מבחינת הכל, אתה בן אדם עם מוח מצומצם שחושב שיודע הכל, מה אתה משווה בכלל את הסיטואציה??".

נראה שהתנהגותה של חודדה בתכנית לפני 4 שנים עדיין מציקה לה ובהמשך הפוסט היא מנסה להסביר מה בדיוק קרה באותה תקופה, שמאז התקבעה לה תדמית מסוימת בציבור: "ילדה בת 22 בהריון מתקדם שקיבלה משימה שהיא בלתי אפשרית, לקחו ממני את העוגן היחיד שהיה לי דאז, את בעלי.

"נכון, התחרפנתי, ניבלתי, קיללתי, אבל מעולם לא העזתי אפילו לחשוב להגיד משהו על כלל הרוסים (אלין), או על כלל הגרוזינים (ג'י), או על כלל הטרנסנג'רים (סתיו), או על רמלה, או על תל אביב או על חדרה, כי כל אדם הוא בפני עצמו וערכים כאלו נולדים איתם מותק...אז תסתום את הפה ג'ורה שלך ותבדוק היטב מה יוצא לך ממנו, כי אתה לא מצנזר וזה יוצא פוגעני...יא נאחס.. ביייי".

>> קים קרדשיאן הריונית בביקיני

mako בידור בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובגוגל +

סטטוס של מעיין חודדה (צילום: mako)
הסטטוס | צילום: mako