בר רפאלי בשמלה (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
רפאלי. הכל בזכותה | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

הייצוא הנשי הישראלי שלנו לניכר מוכיח את עצמו פעם אחר פעם ואת זה לא אנחנו אומרים. אנשי מגזין הגברים המצליח "אסקווייר" לא מתעלמים גם הם מהתופעה שבנות ישראל כובשות את הזירה הבינלאומית, והחליטו שהן מספיק שוות כדי להכתיר את חמש הבולטות.

הטריגר להכרזה על חמש הישראליות שמשחקות אותה בעולם בדוגמנות ובמשחק היה השער של מגזין בגדי הים "ספורט אילוסטרייטד" עליו תככב בר רפאלי, אחרי שגברה על סופר מודל עולמיות אחרות. עקב כך, זה רק מתבקש שרפאלי תהיה במקום הראשון ברשימה. וזה באמת המצב.

וזה בלי שנזכיר במילה את העובדה שאותה רפאלי נבחרה לאחרונה להנחות את תכנית MTV 'האוס אוף סטייל', שעוסקת בתעשיית אופנה, בחייהן של דוגמניות ידועות ובנושאים הקשורים לזה. אם תהיתם, אז המנחה הבולטת של התוכנית, הייתה סינדי קרופורד. מה שנקרא, ליגת העל.

אבל שימו את זה רגע בצד. בכל זאת, גל גדות, שירלי ברנר, מורן אטיאס ואלונה טל, בטח ישמחו לשמוע שהן החמישייה הישראלית הפותחת מבחינת המגזין. וגם ממש בסדר הזה. גדות במקום השני בעיקר בזכות השתתפותה ב"מהיר ועצבני 4", אחריה ברנר שחיה בהוליווד כבר שנים, במקום הרביעי אטיאס שהתחילה באיטליה והתרחבה לעולם כולו, וסוגרת את הרישמה טל, שרק לא מזמן התחתנה עם הוליוודי וכבר כיכבה בכמה סדרות.

הגאווה לעם היושב בציון כמובן גדולה אבל מה עם נעה תשבי, איילת זורר ומילי אביטל? אולי בפעם הבאה.

אין תמונה
גדות. במקום השני

 

אין תמונה
ברנר. יש פז"מ בהוליווד

 

מורן אטיאס 2306 (צילום: אור גץ)
אטיאס. לא רק באיטליה | צילום: אור גץ

 

אלונה טל בפרימיירה של הסרט הסודות (צילום: אור קפלן)
טל. כיכבה בכמה סדרות | צילום: אור קפלן