הנה משהו שלא חשבנו שנראה – בר רפאלי מתחילה לשיר אייל גולן באמצע ראיון באנגלית לאתר לייפסטייל של ג'יי זי. רפאלי התראיינה לאתר Life + Times לכתבה שכותרתה " Let the Needle Drop", ובמהלך הראיון, שהתקיים בחנות תקליטים, התבקשה לספר על טעמה המוזיקלי ולבחור את האמנים האהובים עליה.

"כשאני עובדת, אני בדרך כלל משמיעה הרבה מוזיקה סקסית: ריהאנה, ביונסה, כל דבר שגורם לי לרצות לזוז, אתם יודעים, כשאני רוצה להרגיש סקסית יותר בצילומים", אמרה והוסיפה: "אלה שתי הנשים הכי סקסיות בעולם". אכן, אין ספק שקצת חנופה לאשתו ההרה של ג'יי זי תעזור.

רפאלי המשיכה והזכירה אמנים נוספים כמו אל גרין, ד"ר דרה ומייקל ג'קסון, אבל גם לא בחלה בכמה פדיחות אישיות: "זה קצת מביך לומר, אבל כשהייתי בת 12 הייתי מאוהבת באחים הנסון. בכל השלושה", היא אמרה והסמיקה. היא גם הזכירה את משפחתה כשסיפרה: "אבא שלי הוא קאובוי, אז אני מקשיבה להרבה מוזיקת קאנטרי איתו".

היא השמיעה את אחד השירים האהובים לדבריה, Me and my Bitch של פאף דדי ונוטוריס BIG, אבל גם העירה "האמת, אני לא חושבת שאני יכולה לשיר את השורות שאני מכירה כי זה ממש מלוכלך".

זה לא הפריע לרפאלי לפצוח בשירה בשלב אחר של הראיון, כשדיברה על אמנים ישראלים. "זה הולך לשעמם אתכם כי אתם לא תבינו על מה אני מדברת, אבל אני שומעת אייל גולן, שהוא זמר מאוד אתני, שלמה ארצי, גם הוא מאוד אתני", אמרה, ואז שאלה את המראיין אם הוא מעוניין לשמוע דוגמא. "אחד מהם חבר שלי, הוא יהיה מאוהב בי אם אשים את השיר שלו", היא צחקה.

בר השמיעה באייפון שלה את "תמונה שבורה" של אייל גולן והחלה לשיר עם המוזיקה. "כשאנשים שרים בשפה זרה, אי אפשר להבחין אם הם מזייפים", היא הסבירה. "או שאולי כן. הבחנת??". תכל'ס – הבחנו, אבל גם אי אפשר שלא להעריך את הסולידריות למולדת.