עבר קצת יותר מחודש מאז סיפרנו לכם על התאונה המצערת של לוסי דובינצ'יק שהכניסה מדינה שלמה ללחץ. מאז הספיקה דובינצ'יק להתאושש לאט לאט ולהרגיע את כולנו שהכל בסדר ואנחנו יותר משמחנו להתעדכן. 

אם חשבתם שבזה נגמרו הסערות בחייה של דובינצ'יק, טעיתם. בתחילת השבוע החליטה הכוכבת להפתיע את כולנו ב-"אירוסי הבזק" עם בן הזוג, אותו הכירה במהלך שהותה בבית החולים. כמובן שאנשים כמונו לא ירפו עד שיגלו מאיפה הפרצוף של החתן המיועד מוכר לנו ואכן הצלחנו לפענח גם את התעלומה הזו כשסיפרנו לכם שהוא הופיע בתכנית "להציל את הנישואים" לצד בת זוגו לשעבר, ממנה התגרש לעיני המצלמות.

לוסי דובינצ'יק ונועם דובינצ'יק (צילום: instagram)
צילום: instagram

מה שנשאר לנו לפענח בכל הסיפור הזה הוא איך משפיע כל הסיפור הזה על אחיה של המאורסת הטריה, נועם דובינצ'יק, ובדיוק בשביל זה נפגשנו איתו באירוע האופנה של מגזין "את" ושאלנו אותו את כל מה שרצינו לדעת.

"אחותי בסדר גמור. נראה לי עושה קרחנה בבית החולים", סיפר דובינצ'יק בחיוך. כשנשאל על החתונה ענה "שתעשה מה שטוב לה", אך התשובה המפתיעה באמת הגיעה כשנשאל האם הוא פגש את החתן המיועד.

"האמת שלא, לא פגשתי אותו", סיפר האח הצעיר. "אני חושב שאני אפגוש אותו ואותה כששניהם יעמדו יחד על הרגליים, ככה בכיף", סיכם. כמה משפחה אחת יכולה להפתיע אותנו? כנראה שהמון.

לוסי דובינצ'יק (צילום: instagram)
אז אולי תפגשו כבר את נעם? לוסי וחגי | צילום: instagram

צילום ועריכה: דקל לזימי לב | מגישה: קיי לונג