קולאז' חולצות בחירות
נינט, עומר אדם ואייל גולן. חברים, לכו להצביע

רוב הסלבריטאים בארצנו לא ממהרים לנקוט עמדה פוליטית ורובם נוטים לא להיות מזוהים עם מפלגה או זרם מסוים. אבל הם כן חושבים שזה חשוב ללכת להצביע. הסלבס הכי חמים נקראו לדגל וכשרגב קונטס, שיר נוסצקי ורועי נוימן השיקו קמפיין שקורא לציבור ללכת להצביע בבחירות ולא להישאר אדישים, הם התגייסו מיד. 

כחלק מהקמפיין הצטלמו הכוכבים החמים  עם החולצות שעליהן כתוב "תבחר, או שיבחרו בשבילך", כאשר כל ההכנסות מחולצות אלו יעברו לעמותת "התנועה לתקשורת חברתית" ויוקדשו לקידום והפצת הקמפיין. את החולצות אפשר לקנות באופן בלעדי בחנות המקוונת Style River.

בין הראשונים לקחת חלק בפרויקט היו נינט טייב, אייל גולן, גל אוחובסקי, חיים יבין, קרן מור, רותם סלע, רועי בר נתן, עומר אדם, יובל שרף, אייל שני, חנוך דאום ואחרים שהצטלמו בחולצה המדוברת והביעו את תמיכתם בנושא החשוב.

בחירות 2013 אייל גולן
אייל גולן קורא לכם - גם לשיר וגם להצביע

 אייל גולן הדגיש ואמר: ״אני קורא לכם להצביע כי זאת חובתנו הדמוקרטית כאזרחים, זה אולי בנאלי, אבל נכון וחובה! לכן גשו להצביע ותחליטו בעצמכם מה טוב עבורכם״.

גל אוחובסקי שיתף: "תמיד מפתיע אותי לגלות שצריך לעודד אנשים להצביע. פעם בארבע שנים יש לך היכולת להשפיע על השלטון ועל החיים, איך אפשר לוותר על זה? ממש מוזר בעיני שאנשים לא מבינים את זה. אבל אני מבין שככה זה, ולכן אני קורה לכל אישה ואיש, לכו להצביע. בבקשה. זה מאוד חשוב".

בחירות 2013 נינט טייב
נינט. גורמת לקום ולחפש את הקלפי

והדוגמנית והשחקנית רותם סלע טענה: "כי זו חובתנו בתור אזרחי המדינה, אלו החיים שלנו ואם אנחנו לא ניגשים להצביע אנחנו פשוט נותנים לאחרים לקבוע את גורלנו. כי בתכלס, ההצבעה דורשת מאיתנו בדיוק עשר דקות אבל נותנת לנו את הלגיטימציה להתלונן ולקטר מבלי להרגיש נקיפות מצפון. כי זה הכסף שלנו, כי זה השיעור הכי חשוב בדמוקרטיה וכי זה הדבר הנכון לעשות".

יובל שרף חיזקה את דבריהם והוסיפה כי: "מאות שנים אנשים נלחמו על הזכות להצביע - נשים, שחורים, יהודים ואזרחים מסביב לעולם הקדישו את חייהם בשביל המטרה הנעלה הזאת. ועכשיו כשכולנו יכולים להצביע, בלי להאבק, בלי לשלם, ועוד נותנים לנו יום חופש בשביל זה, זאת כבר לא זכותנו האזרחית, זאת חובתנו המוסרית - לצאת ולהצביע!".

בחירות 2013 אייל שני
אייל שני. לא רק במטבח, גם הולך להצביע
בחירות 2013 גל אוחובסקי
גל אוחבסקי. אי אפשר לוותר על זכות הבחירה
בחירות 2013 גורי אלפי
גורי אלפי. למרות הציניות, יוצא להצביע ולהשפיע
בחירות 2013 יובל שרף
יובל שרף. זאת לא זכותנו, זו חובתנו
בחירות 2013 קרן מור
קרן מור. להצביע בשיא הסטייל
בחירות 2013 רועי בר נתן
רועי בר נתן. לוקח את זה ברצינות
בחירות 2013 רותם סלע
רותם סלע. מי שמצביע, משפיע
בחירות 2013 עומר אדם
עומר אדם. לוקח חלק ביציאה מהאדישות