"לא כובד המשא מכריע אותנו, אלא איך שאנו נושאים אותו״ – כך נפתח הפוסט המרגש שהקדישה ענבל פרץ לבן זוגה הזמר קובי פרץשהחל לרצות את עונשו ביום ראשון האחרון. זהו הפוסט הראשון שענבל פרסמה מאז כניסתו למאסר בכלא מעשיהו, ובו היא מחזקת את ידו של בעלה ומבטיחה כי אהבתם תעמוד באתגרים. זוהי השבת הראשונה שפרץ מבלה בלי משפחתו, אך כדברי ענבל, "ה׳ לא מעמיד אדם בנסיון שלא יכול לעמוד בו".

״לא כובד המשא מכריע אותנו,אלא איך שאנו נושאים אותו״ חיים שלי,אהבה שלי שבת ראשונה הגיעה..שבוע הכי קשה שהיה לי בחיים,אנחנו חזקים אתה חזק,אתה בריא אנחנו בריאים,זכינו.... ה׳ לא מעמיד אדם בנסיון שלא יכול לעמוד בו כל יום שעובר לא חוזר.. אתה הגאווה שלנו!!! נכנסת כמו גבר ותצא כמו גבר,אוהבת אותך ומאחורייך לאורך כל הדרך,עוד נדע ימים טובים מאלה מבטיחה❤️

A post shared by Inbal Peretz (@inbalperetz555) on

התמונה שפרסמה ענבל היא של קובי ושני ילדיהם הקטנים על סירת גומי בלב ים, ואולי אין זה קרה שבתמונה הם לובשים מצופי הצלה סמליים. פרץ ירצה כעת עונש מאסר של 18 חודשים, שנגזר עליו לאחר שהורשע בהעלמות מס. פרץ הורשע במרץ הקודם בהעלמת הכנסות בהיקף של כ-5.2 מיליון שקלים והשמטת מס עסקאות בסך של כ-830 אלף שקלים.

לפני חודשים ספורים הוא הגיש בקשת חנינה לנשיא המדינה רובי ריבלין שדחה את בקשתו. ענבל לא הגיעה ביום ראשון ללוות את כניסתו לכלא, אך היא עומדת לצידו ותומכת בו בימים קשים אלה. כפי שסיימה ענבל את ההקדשה סוחטת הדמעות, מי ייתן והבטחתה תתממש: "עוד נדע ימים טובים מאלה".