אתי חזן הדור הבא
חזן בימים שעוד הייתה בלונדינית. עדיין מחפשת | צילום: עדי אורני

הצצה בפרק האחרון של ריאליטי הזיווגים באפלה, "דייט בחשיכה", כמעט והצליחה לשכנע אותנו שאתי חזן אכן מצאה את האחד שלה, ועוד בגרסת הפריים טיים. אז זהו שלא.

אחרי שנאבקה עם דנה מזרחי על ליבו של איש חי הלילה דורון, וזכתה לצאת עימו יד ביד מהוילה, הספיק לחזן דייט אחד בתאורה בשביל להבין שלמרות מה שראינו על המסך, זה לגמרי לא זה.

"הקשר ביני לבין דורון לא התפתח למשהו רציני", חזן מספרת כמה ימים אחרי הדייט האורגינלי בין השניים. "אני מבינה שכל המדינה ראתה את זה ואני לא מפסיקה לקבל טלפונים מאז ששודר הפרק, אבל יצאנו אחרי התוכנית ובילינו יום שלם ביחד בתל אביב, אבל כשזה לא זה אז זה לא זה".

אין תמונה
חזן ודורון בחשיכה. באור זה כבר נראה אחרת

מה לא עבד?
"הוא בחור מדהים קודם כל, וגם יצא לי להכיר את אמא שלו שהיא אישה מדהימה ובאמת שיש לו אחלה משפחה, אבל כל העניין הזה של העיסוק בחיי הלילה פשוט לא בא לי טוב. חוץ מזה שגם גילתי אצלו תסמינים של קמצנות שממש הרתיעו אותי, אז החלטתי לפסול. לא מתאים פשוט. הוא רצה להמשיך אבל אני החלטתי שאני לא רוצה".

בתוכנית דווקא היה נראה שמאוד התלהבת.
"נכון שהייתה כימיה בתוכנית אבל מה שלא רואים בחושך לפעמים רואים באור וזה צורם. נכון שבגדול הוא סוג של בן אדם כמו שאני אוהבת, יודע לדבר ומפולפל, אבל לא אהבתי את כל הקטע של חיי הלילה ואת כל זה שהוא נורא קמצן. אני לא יכולה להיות עם מישהו קמצן, מה לעשות".

נשארתם בקשר?
"לא. נפגשנו פעם אחת במשך יום שלם וזהו זה. לא שמרנו על קשר".

אז עדיין רווקה שמחפשת אהבה?
"רווקה מאושרת כן, מחפשת ממש לא. אני מאמינה שאהבה לא מחפשים היא פשוט מגיעה אליך כאשר זה צריך לקרות. אני לא בלחץ".

אתי חזן הדור הבא
לא אוהבת קמצנים | צילום: עדי אורני

מיהו הגבר האידאלי בשבילך?
"גבר אידאלי פשוט לא קיים. הגברים של היום הם ליצנים הרבה יותר מאשר הם גברים. הם לא יודעים מה הם רוצים מעצמם וירדפו גם אחרי חתולה בגופיה. הגבר שיהיה איתי יהיה חייב להחמיא לי המון ולתת לי אהבה כל הזמן. חשוב גם שהוא יראה טוב, קצת יותר מקוף. וכמובן שיהיה לארג', למה אני עם קמצנים לא מסתדרת".

>> אדל חושפת לראשונה את בנה הבכור

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אין תמונה
חבל, דווקא היינו אופטימים