אין תמונה
פרקר. יחי ההבדל הקטן

שרה ג'סיקה פרקר הצהירה לא פעם שהיא נגד ניתוחים קוסמטיים, ובכל זאת, לא צריך להיות מבין גדול בשביל לראות את המהפך שעברה קארי בראדשו. בעונה הראשונה והשנייה של "סקס והעיר הגדולה" היא הייתה הרבה יותר פטיט (אם להיות עדינים), ומהעונה השלישית היא הפכה להיות הרבה יותר תואמת "ביג".

אין תמונה
בקאהם. העיקר שדייויד יהיה מרוצה

הנישואים של ויקטוריה בקהאם לדיוויד בהחלט שידרגו לה את הקריירה, אבל הגברת חייבת לא מעט גם למנתח הפלסטי שלה. ויקטוריה היא דוגמא להגדלת חזה בשתלים עגולים, שאיך לומר, לא ממש פרופורציונליים למבנה גופה הדקיק. בשנת 2005 הגדילה בקהאם את מידת החזייה שלה מ-34A ל-34D. בינואר השנה נפרדה בקהאם מאותם בלוני סיליקון. הסיבה הרשמית: הצאצא הרביעי לשושלת בקהאם. ויקטוריה מתכוונת להניק את התינוקת העתידית, והיא ממש לא מעוניינת שיהיה לה טעם לוואי של סיליקון.

אין תמונה
אגילרה. ברוכים הבאים

נסיכת הפופ, כריסטינה אגילרה, עברה מהפך רציני במראה בעקבות הגדלת החזה, שעברה עם פרוץ המילניום החדש. על פי דיווחים הזמרת גדלה ממידה A למידה C. השתלים החדשים השאירו את המראה הנערי שלה מאחור והקנו לה מראה בוגר יותר. בעיקר שופע יותר.

השתלות של כוכבות
ראיין. חובבת שיפוצים מושבעת

מאז ימי "כשהארי פגש את סאלי" העליזים, מג ראיין שינתה לא מעט פרטים בהופעתה החיצונית. בין השאר ניפחה שפתיים וגם שדיים. כפי שאפשר לראות, ראיין השטוחה התחדשה בשתלים סיליקוניים ששינו לחלוטין את מבנה החזה שלה.  

אין תמונה
הילטון. עוד שיפוצניקית מדופלמת

גם עופריה הקטנים והחמודים של היורשת המופקרת, פריס הילטון, הספיקו לגדול מאז קלטת הסקס המפורסמת בכיכובה. הילטון אמנם תמיד נהנתה משפע כלכלי, אולם הפרונט שלה לא נהנה משפע כלל וכלל. במקרה שלה, עם כמות הניתוחים הפלסטיים השונים שעברה, זה היה רק מתבקש.

עופריה הקטנים והחמודים של פריס הילטון בקלטת הלוהטת בכיכובה. אחרים התרשמו מגודלם של הציצקעס מבעד לבדים שמכסים עליהם או לפחות על חלקם. על כל פנים, ברור לכולם שפריס, אמנם נהנית משפע כלכלי, אולם אזורה הקדמי לא נהנה משפע כלל וכלל. 
תמונות מהעת האחרונה מעוררות את השאלה האם חלה תמורה בפרונט של פריס 
אין תמונה
מור. איי וונט מור

במשך שנים דמי מור הכחישה בתוקף שעברה אי פעם מתחת לסכין המנתח. העניין הוא שכל אחד יודע שאחרי שנים של שטיחות לא צצים להם פתאום זוג שדיים לתפארת. ואכן, בסופו של דבר מור הודתה שהחזה הוא האיבר היחיד בגופה ששופץ. ואנחנו אומרים, העיקר שאשטון מרוצה.

אין תמונה
ספלינג. לא ברור מה עדיף במקרה שלה

גם טורי ספלינג, הלוא היא דונה מרטין מ"בברלי הילס 90210" המיתולוגית, הודתה שעברה הגדלת חזה. "עשיתי ניתוח פלסטי בשדיים. זהו, סוף סוף אמרתי את זה. רציתי להתוודות שעשיתי ניתוח להגדלת חזה בשנות העשרים לחיי, כי אנשים כל הזמן היו כותבים דברים לא נכונים עליי", הצהירה הכוכבת בזמנו. מזל שהיא סיפקה לנו את הווידוי הזה, אחרת בחיים לא היינו שמים לב.

השתלות של כוכבות
הייק. לתפארת אמריקה הלטינית

הכוכבת הלטינית, סלמה הייק, היא אחת שאוהבת להתלבש עם מחשופים נדיבים, שמגלים חזה שגדל עם הזמן. יש הטוענים כי זה נובע מעלייה במשקל, אבל די ברור שמדובר בהגדלת חזה שהצליחה לשמור על המראה הטבעי. ויוה לה סיליקון.

אין תמונה
קלום. כבר לא כלום

הסופר מודל היידי קלום מכחישה בתוקף שהיא עברה אי פעם ניתוחים פלסטיים. כן, לדבריה גם הגדלת חזה היא לא עברה. ואנחנו אומרים, היידי בחייך, לא יפה לשקר ככה.

אין תמונה
קידמן. לא יאומן כי ישופץ

גם זוכת האוסקר, ניקול קידמן, מכחישה שהגדילה את החזה שלה. אנחנו ממש רוצים להאמין לה, אבל מה לעשות שלתמונות יש טיעונים לא רעים משלהן. המלצה שלנו לכל המגדילות: אם כבר שיפצת – תתגאי.

אין תמונה
ווינהאוס. הגדילה בשקל תשעים

בשנת 2009 עלתה הזמרת הבריטית הסוררת, איימי ווינהאוס, על שולחן המנתחים והגדילה את מידת החזייה שלה מ-32B ל-32D. על פי הדיווחים הניתוח עלה לה 35 אלף פאונד (כמעט 200 אלף שקלים). 

אין תמונה
לוהן. שאני אשפץ?! ברור

השחקנית והאסירה, לינדזי לוהן, היא דוגמא קלאסית לכוכבת שתעשה הכול בשביל עוד תשומת לב, ולכן הגדלת החזה שלה הייתה בלתי נמנעת. מאז שגדלו מימדיה היא טורחת לחשוף "בטעות" פטמה (או יותר מזה) בציבור לפחות פעם בחודש ולעיתים גם פעמיים באותו שבוע. מה לא עושים בשביל להישאר בכותרות.

אין תמונה
ג'קסון. למדה לשפץ ממייקל

בפברואר 2004 ג'נט ג'קסון הופיעה עם ג'סטין טימברלייק במופע המחצית של משחק הסופר-בול מול 140 מיליון צופים לייב. בסוף המופע טימברלייק קרע חלק מהחליפה של ג'נט עם המשפט בסוף השיר "I'm gonna be naked by the end of this song" והחלק שנתלש חשף את החזה המפואר של ג'נט. כמובן שאמריקה הפוריטנית סערה סביב הרגע הזה תקופה ארוכה. מה שאותנו יותר הסעיר, הוא לראות תמונות מוקדמות יותר של הזמרת, בהן נראו רק ניצנים.

אין תמונה
האנדרסונים שהפכו לפמלות

אי אפשר לדבר על הגדלות חזה בלי להזכיר את פמלה אנדרסון, שככל שהקריירה שלה גדלה, כך גם מידת החזייה שלה עלתה. בתקופה בה רצה על החוף בבגד הים האדום ב"משמר המפרץ", וזכתה למגוון שערים במגזין "פלייבוי", היא החלה לתפוח עד שהגיעה לגודל שאיתו היתה מרוצה. מאז היא לא טורחת להסתיר את צמד הפמלות שלה. אנדרסון גרמה לניתוחי הגדלת חזה להפוך לטרנד סוחף לא רק בארה"ב, אלא בעולם כולו. ב- 1999 היא החליטה שה"עול כבד עליה" והוציאה את השתלים, אבל ב- 2004 היא החליטה לחזור לממדים שעליהם בנתה קריירה שלמה, לאחר שהסבירה כי היא הרגישה שהיא "לא אותו דבר בלעדיהם".

>> זהירות, כאן חופרים: כוכבים מחטטים באף