גלריית מתחבאים - בריטני ספירס
את הטראשיות שלך לא תצליחי להסתיר

לבריטני ספירס המתקמבקת יש עבר קשה עם צלמי הפפראצי, שגרמו לה להתמוטטות עצבים מול המצלמות ולהתקף פסיכוטי שהסתיים בקרחת. ב-2009 הם ארבו לה מחוץ למועדון לילה, אחרי שבילתה שם עד השעות הקטנות של הבוקר – אבל הפעם לא קיבלו הצצה לפריזורה החדשה שלה. טוב, לפחות לא הצצה מלאה.

גלריית מתחבאים - ביונסה וג'יי זי
תנוחו, אף אחד לא ממש מתעסק בכם כאן
ביונסה וג'יי זי, הרבה לפני שהפכו להורים גאים לבלו אייוי הקטנה, יצאו ממסעדה ניו יורקית עם שומר הראש שלהם ומיד הותקפו על ידי פפראצי שהגיחו משום מקום. השניים בחרו בטכניקת "היד המסתירה" בדיוק באותו זמן, מה שגרם להם להיראות כמו צמד המבצע ריקוד הודי מסורתי. גם אתם רואים את זה, נכון?

גלריית מתחבאים - קייט האדסון
מתים לדעת מי מקפל לך את הכביסה
קייט הדסון לא הסתפקה רק בקפוצ'ון ומעיל, אלא ניסתה גם להסתיר את פניה מהצלמים באמצעות שקיות עם – מה, בעצם? מצעים? פיג'מות מקופלות? לא ממש הצלחנו להבין, אבל העיקר שהיה מי שזיהה אותה בכל מקרה.

גלריית מתחבאים - פריס הילטון
היי פריס, אנחנו יודעים שזו את

ההתכתשות של פריס הילטון עם צלמי הפפראצי השבוע היא עניין שבשגרה עבור הכוכבת, שדי חייבת את הקריירה שלה לכתבי הרכילות. כאן היא משתמשת בשילוב המוצלח של שומר ראש ומעיל ארוך שמסתיר אותה, כי כידוע – אין דבר חשוב לה יותר מהפרטיות.

גלריית מתחבאים - ג'סטין ביבר
איי קן סי יור היילו, היילו, היילו

טיפ לסלב הצעיר ג'סטין ביבר: כשאתה מתחבא מהפפראצי ביציאה מאירוע שנערך לכבוד השקת "אקס בוקס", אל תסתתר מאחורי המתנה שקיבלת שם – עותק של המשחק "Halo Reach" – אחרת, בפעם הבאה אתה עלול לאבד את הנחת הסלב שלך.

גלריית מתחבאים - קייטי פרי
חמה ומתוקה

צלמי הפפראצי שחיכו לקייטי פרי בנמל התעופה של מיאמי ב-2009 לא ציפו לגלות שבמקום ראש צמח לה דונאט ענקי וקטיפתי על הצוואר. ברכותינו על המקוריות, קייטי. אפשר ביס?

גלריית מתחבאים - קים קרדשיאן
לראשונה בחייה, מסרבת להצטלם

גם קים קרדשיאן יודעת שאם יש דבר אחד שפפראצי אוהבים, זה מפורסמות בלי איפור. לכן, כשהיא נתקלה במתקפת צלמים ביציאה ממכון היופי, היא העדיפה שיצלמו את השקיות שלה מאשר את פניה נטולי המייקאפ. צעד חכם.

גלריית מתחבאים - לינדזי לוהאן
מה את מסטאבלטת?

לינדזי לוהאן היא הכי הייטק שאפשר. כשהיא מתחבאת מהפפראצי לשם שינוי, היא עושה את זה מאחורי אייפד, ואפילו לא אייפד 3. אבל בואו נסתכל על הנקודה החיובית באמת בתמונה הזו – היא לא יושבת מאחורי ההגה.

גלריית מתחבאים
במקרה של שניהם, מזל שלא כל יום פורים

אשלי סימפסון, אחותה של ג'סיקה וכעת גם דודתה הטרייה של מקסוול דרו, החליטה שנמאס לה להתחבא מאחורי עמודים ויצאה לסיבוב שופינג עם בעלה דאז, המוזיקאי פיט ונץ. השניים עשו זאת עם מסכות של קוף וזקנה על הפנים, מה שלגמרי בלבל את הפפראצי וגרם להם להניח לבני הזוג לנפשם. נוט.

גלריית מתחבאים
אני לא מתחבאת, סתם בהאנגאובר
מייגן פוקס בסך הכל רצתה לקנות קפה ולעשן סיגריה בלי שהפפראצי יצלמו אותה על כל צעד ושעל. אלא שבניסיון להסתתר מפניהם, היא נתנה להם צילום מעולה של מה שהם חיפשו – טבעת האירוסין שלה. כמו שנאמר – טוב סלבית סתומה אחת משניים מאחורי העץ.

גלריית מתחבאים
אפילו חוברת הקומיקס הזו לא תהרוס לו עם הבנות

אם מישהי צריכה עוד הוכחה שריאן גוסלינג הוא הגבר המושלם – הנה היא: גם כשהוא מתחבא מצלמי הפפראצי משל היה נצר למשפחת קרדשיאן, הוא עושה את זה מאחורי חוברת קומיקס חנונית שרכש. לא היינו מתרשמים יותר אם זה היה עותק של "אנה קארנינה".

אין תמונה
פינק, תזכירי לנו שוב מי את?

עוד בתקופת ההריון שלה, ניסתה פינק להתחבא מאחורי תיק קטנטן שהסתיר את הפנים שלה בקושי. לנו זה בעיקר הזכיר את הבדיחה העתיקה על הפיל שניסה להתחבא מאחורי עלה – לא שאנחנו מתכוונים לרמוז שיש קשר בין פינק ההריונית לבין פיל, חלילה.

גלריית מתחבאים
כשהוא ביקש שתכסי אותו, הוא התכוון לפני השינה

מדונה, לא למדת כלום ממייקל ג'קסון? כשאת רוצה להסתתר ולהסתיר את הילדים שלך מהמצלמות ביציאה ממרכז הקבלה, הדבר הכי גרוע הוא לשים עליהם שמיכה באמצע הרחוב. טוב, לזכותך ייאמר שלא קראת לאף אחד מהילדים שלך "שמיכה", בניגוד למייקל.

גלריית מתחבאים
לא מתחבא, רק רונה עותק של יו.אס.איי טודיי
דסטין הופמן השובב החליט לשחק במחבואים עם צלמי הפפראצי שעקבו אחריו, והציץ עליהם מאחורי תיבת עיתונים תוך שהוא משוחח בסלולרי עם שותף אנונימי. ראינו אותך דסטין, אחת שתיים שלוש אתה העומד!

בר רפאלי בארץ, פפראצי
הפוזה הזו רשומה על שמה | צילום: שוקה כהן

ואי אפשר לסגור גלריה של סלבס המסתתרים מהפפראצי, בלי הסוכנת הכפולה בר רפאלי. לבר יש תסמונת מוזרה – כשהיא בחו"ל היא מאפשרת לצלמים הזרים לצלם אותה מכף רגל ועד ראש, גם אם הם תופסים אותה בסיבוב קניות בשדירה החמישית או בשאנז אליזה, אבל כשהיא מגיעה לנתב"ג – משחק המחבואים מתחיל. אם תשאלו אותנו, זה משהו שהיא למדה מהאקס ליאו, שתמיד מתחבא מאחורי כובע הבייסבול המאוס שלו.