קנדל ג'נר מפחדת מחורים קטנים

"כל מי שמכיר אותי יודע שאני ממש סובלת מטרייפופוביה", טוענת קנדל, אפילו שאנחנו מכירים אותה ממש טוב ולא ידענו. "טרייפופובים מפחדים מחורים קטנטנים בדוגמאות מוזרות. נניח פנקייקים או חלות דבש הם דברים שמפחידים אותי. זה נשמע מגוחך אבל יש את זה למלא אנשים! אני לא יכולה אפילו להסתכל על חורים קטנטנים, זה ממש עושה לי חרדה. מי יודע מה יש שם???". מדובר בנושא רציני מאוד, אז את הבדיחות המלוכלכות שלכם תשמרו לעצמכם.

מייגן פוקס מפחדת מנייר

כשהתארחה בתכניתו של ג'ימי פאלון התוודתה הכוכבת היפהפייה, שתמיד גם נראית כמו בחורה קשוחה למדי, על הפחד והגועל שלה מנייר יבש. היא הוסיפה וסיפרה שכאשר היא נאלצת לקרוא תסריטים, היא טובלת את אצבעותיה בכוס מים לפני כל מגע עם הדפים.

דיוויד בקהאם מפחד מצפרדעים

קוראים לזה רנידאפוביה, וזה אומר שאם אתן בקטע של לנשק צפרדעים, דיוויד בקהאם כנראה לא בקטע של לנשק אתכן. וזה סתם חבל.

בריטני ספירס מפחדת מלטאות

זוכרים את התמונה הבלתי נשכחת של בריט חובקת נחש ענק על במת ה-VMA? אז מסתבר שאם זו הייתה לטאה, כנראה שלא היינו זוכים לרגע האיקוני הזה, כי בריט סובלת מהרפטופוביה - פחד משתק מלטאות גדולות.

אופרה ווינפרי מפחדת ממסטיקים

קוראים לזה "צ'יקלפוביה", ואשת התקשורת החזקה בעולם מייחסת את החרדה המעניינת הזאת להרגל המגונה של סבתה, שנהגה להדביק מסטיקים משומשים בארון המטבח. אופרה אף אסרה בתוקף כניסת מסטיקים לשטח האולפנים בהם היא מצטלמת, ואחרי הסיפור הזה אנחנו קצת יכולים להבין אותה.

קיילי ג'נר מפחדת מפרפרים

הצופים האדוקים של "משפחת קרדשיאן" ודאי זוכרים את הפרק בו התוודתה קיילי על הלפידופטרופוביה שלה: "אני מפחדת פחד מוות מפרפרים. כל הפרפרים. תדמיינו אותם רגע בלי הכנפיים - והם פשוט חרקים", הפליאה בתובנה מאירת עיניים.

טיירה בנקס מפחדת מדולפינים

לטאות? אוקיי, צפרדעים? נניח, אפילו פרפרים זה עוד איכשהו סביר, אבל דולפינים?! ובכן, אם שואלים את הסופרמודל הזאת, מדובר ביצור מפלצתי ונורא. בנקס מספרת כי כשהייתה בבית הספר היסודי, סבלה מחלום חוזר שבו דולפינים מקיפים אותה מכל כיוון. לנו זה נשמע ממש נחמד, אבל מסתבר שאצלה זה התפתח לפחד אמיתי מהיונק הימי הכי חמוד.

טיילור סוויפט מפחדת מקיפודי ים

בתכניתה של אלן דג'נרס התוודתה טיילור כי היא כל כך מפחדת מקיפודי ים, עד שהיא בקושי נכנסת למים. אמנם יש לנו כמה תמונות שמוכיחות אחרת, אבל אנחנו בוחרים להאמין לה - בעיקר כי מישהו צריך להדגים לטיירה בנקס מהו יצור ימי שהגיוני לפחד ממנו.

פמלה אנדרסון מפחדת ממראות

כן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים וגם אנחנו היינו מסתכלים במראה כל היום אם היינו נראים כמו פמלה, אבל מסתבר שאחת הנשים הסקסיות בהיסטוריה סובלת מאיסוטרופוביה, כפי שסיפרה בראיון ל"Daily Mail", ואף הוסיפה: "אני גם לא צופה בעצמי בטלוויזיה. אם פתאום רואים אותי, אני מכבה או בורחת מהחדר".

צ'אנינג טאטום מפחד מבובות פורצלן

פחד מובן לחלוטין, אפילו בשביל אליל מסוקס כמו צ'אנינג. "אני פשוט חושב שהן מקריפות", נימק בתכניתה של אלן דג'נרס, שלאחר מכן גרמה לו לשחק עם אחת. אנחנו בספק שזה פתר את הבעיה.

ג'וני דפ מפחד מליצנים

פוביה קלאסית ונפוצה שלא מעט סרטי אימה נעשו בהשראתה ושמה המקצועי הוא "קולרופוביה". "משהו בפנים הצבועות, בחיוך המזויף", הסביר דפ את מקורות החרדה שאנחנו בהחלט יכולים להבין, אבל איך בעצם זה מסתדר עם רוב הדמויות ששיחקת בקריירה שלך?

קלואי קרדשיאן מפחדת מקורקבנים

היו לנו כאן את קנדל עם החורים ואת קיילי עם הפרפרים, אז עכשיו קבלו את הפוביה הקרדשיאנית המוזרה מכולם: קלואי עם הטבורים. "אני ממש שונאת פופיקים", שיתפה באפליקציה שלה. "אסור לגעת בשלי ואני ממש לא רוצה לגעת בשל אף אחד אחר. כשאני במקלחת אני עוטה כפפות וצורחת כל פעם שאני רוחצת את הפופיק שלי".