קולאז' גלריית סלבס ישנים
חלומות פז

יש פתגם שאומר "אם אתה הולך לישון עם כלבים, אל תתפלא אם תקום עם פרעושים". וכשאתה הזמר הכי פופולארי בעולם, כדאי שתשים לב טוב טוב ליד מי אתה נרדם בלילה – או שתמצא את עצמך מככב בסרטון יוטיוב ויראלי כמו שקרה לג'סטין ביבר. אגב, המאהבת הברזילאית שהנציחה אותו טוענת שהיא בכלל התכוונה לשלוח את הוידאו לחברה – ואיכשהו הוא מצא את דרכו לרשת. אופסי דייזי.

אין תמונה
כוכב הרשת גם כשהוא ישן

ואם כבר פרובוקציות – איך אפשר בלי מיילי סיירוס, שהעלתה תמונה שלה מתלקקת עם הכלב האהוב שלה במיטה תחת הכותרת "התעוררתי לנשיקה רטובה ומריירת מהבחור הכי חמוד בעולם! נחשו מי?". בואו נקווה שבזה זה נגמר.

מיילי סיירוס (צילום: twitter)
מה קרה לך לשיער? | צילום: twitter

כן, דמי לובאטו. אנחנו ממש קונים את זה שאת הולכת לישון ומתעוררת עם איפור מלא ושיער מושלם, כולל ליפסטיק בוהק וריסים מלאכותיים. בחלומות הלילה, כמו שאומרים.

אין תמונה
תזהרי שלא תדקרי מהעקב

הנער המתבגר שבתמונה הוא לא אחר מאשר קייטי פרי, שנראית ככה מתחת לשכבות האיפור והשיער הצבעוני. את התמונה הלא מחמיאה הזו צילם בזמנו בעלה לשעבר ראסל ברנד והעלה לטוויטר, אבל מיהר למחוק אותה כדי לשמור על שלום בית. לא עזר להם מי יודע מה, מסתבר.

קייטי פרי (צילום: twitter)
אחרי תמונה כזאת לא בטוחים שנישן טוב | צילום: twitter

תהיתם איך נראית קים קרדשיאן כשהיא ישנה? מזל שיש את אימא קריס שמגלה לנו. אימה של כוכבת הריאליטי הביכה אותה כשצייצה תמונה שלה ישנה במיטה בפיג'מה וללא איפור. האם קים תעשה את אותן הפדיחות גם לבתה נורת' ווסט כשתגדל? לא נראה לנו שקניה יאשר.

אין תמונה
דווקא יצאה חמודה

מסתבר שג'יימס פרנקו הוא לא רק שחקן מוכשר וחתיך, אלא גם איש של חתולים. פרנקו צייץ את התמונה הזו שלו, משנ"ץ עם שני החתלתולים שלו על הספה תוך כדי האזנה למוזיקה. פייר, גם היינו שמחים להתכבל איתו.

אין תמונה
נרדם לצלילי המוזיקה

"אחרי 12 שעות של תרופות, תה, 1374 קופסאות מרק והקאות"  - זו היתה כותרת התמונה שהעלתה סלינה גומז ממיטת חוליה, יחד עם הכלבלב החמוד שלה. אז היא אמנם זכתה בקצת סימפטיה מהמעריצים, אבל באיזה מחיר? TMI, סלינה, TMI.

סלינה גומז (צילום: twitter)
גמורה | צילום: twitter

עם הורים יפים כמו אלק בולדווין וקים בייסינג'ר, לא פלא שאיירלנד בולדווין יצאה יפיפייה כזו. ככה היא נראתה כשצילמה את אימה ישנה לצידה במצלמה נסתרת. יש לנו תחושה שאבא היה מחבב את האמבוש הזה.

אין תמונה
חייכי, אכלת אותה

לא ברור איך קאסי ונטורה, החברה של פי דידי, הצליחה לצלם את התמונה הזו שלו ישן ממש מעליה – אבל אלא אם כן היתה איתם בחורה ברזילאית באותו זמן, זה מה שקרה. "הוא יכול להיות קצת כבד לפעמים...", כתבה. "התמונה הזו חמודה כי בדרך כלל אני זו שנרדמת מעליו. הוא באמת נרדם ככה".

אין תמונה
רק אל תמעך אותה

מה יותר טוב מתמונה של ניקול ריצ'י במיטה? תמונה של ניקול ריצ'י במיטה עם עוד ארבע בחורות יפיפיות, כמובן. הכוכבת העלתה תמונה שלה עם כמה חברות שכנראה עוסקות בדוגמנות למחייתן, או לפחות כך אנחנו מניחים.

אין תמונה
במיטה אחת לא כל כך גדולה ארבע שובבות טרללללה

איך גילינו שריהאנה וכריס בראון חזרו זה לזרועות זה? הגילוי המפתיע הגיע כשרירי צייצה תמונה שלה מציצה מתחת לשמיכה בבוקר הראשון של 2013, תחת הכותרת "בוקר טוב! עדיין לא ישנתי", זמן קצר לפני שבראון העלה תמונה של הרגליים שלו מונחות על אותה השמיכה בדיוק. טוב, לפחות את 2014 הם לא יפתחו ביחד.

אין תמונה
ישנה עם עין אחת פקוחה

מסתבר שליידי גאגא הולכת לישון עם נעלי הריקוד שלה לפני כל הופעה, כמו שאפשר לראות בתמונה שהעלתה לאינסטגרם. אם לשפוט על פי גובה המגפיים וגודל הנעליים שהיא נועלת בדרך כלל, מפתיע שנשאר מקום במיטה גם לחבר הצמוד טיילור קיני. 

אין תמונה
תזהרי שלא תדקרי מהעקב