• בין עשרות אלפי האנשים שרכשו כרטיסים להופעה של רובי וויליאמס בישראל, גם בכירי המנכ"לים צפויים לפזז במתחם הוי.איי.פי של ויזה כאל. בין הרוכשים האקסלקוסיבים נמצאים מנכ"ל סלקום ניר שטרן, מנכ"ל פרטנר חיים רומנו, מנכ"ל טויוטה ישראל רון דנאי, מנכ"ל הום סנטר אלי גידור ובכירים נוספים. למקרה שתהיתם, הנזק, שאותו הם ודאי לא ירגישו, הוא לא פחות מ-1,500 שקלים לכרטיס. מה זה יקנה להם? בר של אלכוהול ואוכל חופשי וגישה קרובה ככל האפשר לכוכב העולמי.

ורד אילני ומנהל מלון נורמן ירון ליברמן
ורד אילני וירון ליברמן

  • בכירי מלון נורמן היוקרתי בתל אביב בהנהלתו של מנכ"ל המלון ירון ליברמן, אירחו את אירוע ההתרמה של ידידי בית הספר לאמנות במכללת ספיר ובראשם יו"ר אגודת ידידי ספיר, ורד אילני. הסטודנטים הציגו את העבודות השונות ואף מכרו אותן בסכום של למעלה מ-50 אלף שקלים. הגיעו להתבונן ביצירות: עו"ד מירי טוכמאייר, פנינה רמון, ענת פרנקל, מטי קרסו ועוד.

מירי טוכמאייר ומירי עזורי
מירי טוכמאייר ומירי עזורי

  • גורו הייעוץ האמריקאי-ישראלי, פרופסור יצחק קלדרון אדיג'ס, נחשב לאחד מהיועצים הבכירים בארה"ב כיום. אותו אדיג'ס הגיע לארץ לטובת השתתפות בכנס ה-Master class ה-21 של ארגון המנכ"לים הצעירים YPO. הגורו הגיע כדי לספק למנכ"לים  המשתתפים באירוע כלים לסיוע בפריצות דרך ומקסום ביצועי החברות. כל זה נערך בגן השקוף שבקיבוץ שפיים ובין המשתתפים ניתן למצוא את יוני אסיא (E-Toro), קובי תדמור (טורנובסקי), פיליפ ברמי (שניידר אלקטריק), רונן קרטיס (קפיטק), קובי ניזרי (Y-Brant), זיו אלול (Innet Active) ועוד .

מחלקה ראשונה אפריל 21
בכירי המנכ"לים בישראל

  • מנכ"ל חברת ADD, ירון ליכטנשטיין, וסמנכ"ל החברה, יוני דותן, ערכו אמש פרמיירה חגיגית לעונה השנייה של הסדרה בהפקדתם, "מועדון החנונים", הצפויה לעלות בקיץ הקרוב בערוץ "זום". הפרימיירה נערכה בהשתתפות כוכבי הילדים שיר מורנו, דניאל ליטמן, נווה צורץ עוד הגיע: מנכ"ל הערוץ, אבי בר.

דניאל ליטמן עם ירון ליכטנשטיין ויוני דותן (צילום: אור גפן)
ירון ליכטנשטיין ויוני דותן | צילום: אור גפן

מחלקה ראשונה אפריל 21 (צילום: אור גפן)
אבי בר | צילום: אור גפן

  • בכירי בנק הפועלים, ביניהם יו"ר הבנק יאיר סרוסי ומנכ"ל הבנק ציון קינן, פקדו את תערוכת "אמנות מבית" של עובדי הבנק וגמלאיו. חוץ משני הבכירים, גם יתר הבכירים בהנהלת הבנק נכחו כהמשנה למנכ"ל אריק פינטו, הממונה על חטיבת הון אנושי אפרת יעבץ ועוד.

יוסי גל יאיר סרוסי אביבה שי נחום אפרת יעבץ וציון (צילום: אביב גוטליב)
סרוסי, קינן ובכירי הבנק | צילום: אביב גוטליב

  • לשכת המסחר של תל אביב והמרכז ערכה אמש כנס מנהיגות עסקית בהצדעה ליום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל במלון דן פנורמה בתל אביב. במהלך הכנס נשאו דברים יו"ר חטיבת מארגני התערוכות ישראלה שטיר ויו"ר ארגון התאגידים של סוכני הנסיעות אמיר שני. הוענקו אף אותות הוקרה לחברי הנשיאות ובכירי לשכת המסחר. בין הבכירים שהגיעו היו מנכ"ל משותף ליימן שליסל ראובן שליסל, מנכ"ל קבוצת אסתי לאודר אורן רווח ומנכ"ל גיל מדיקל טלי גיל קמיר.

טלי גיל קמיר ואורן רווח. (צילום: גיל לופו)
טלי גיל קמיר ואורן רווח | צילום: גיל לופו

  • אמש נערך טקס הדלקת המשואות ליום העצמאות של "אילן", המרכז לספורט נכים בארץ. בין המדליקים היו יו"ר אילן אהוד רצאבי, מנכ"ל הטוטו איציק לארי, כדורסלן העבר אולסי פרי, יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר ובכירים נוספים שלהם ניתן הכבוד עקב תרומתם לקידום ספורט הנכים בישראל. 

איציק לארי בהדלקת המשואות
איציק לארי

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il