חזל"ש: יאיר נתניהו והחברה חזרו?

  • בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, ובת זוגו, הסטודנטית הנורבגית, סנדרה לייקאנגר, חזרו זה אל זו לאחר פרידה עליה דיווחנו בחודש שעבר. ל"מחלקה ראשונה" נודע כי במוצאי שבת האחרונה השניים הגיעו אל הבר היוקרתי זו ביזו שבתל אביב בליווי מאבטחו של נתניהו והתיישבו יחד על הבר למשך שעות. נוכחים במקום סיפרו כי הם נראו מאוהבים והציגו שגרת יחסים תקינה. נזכיר כי בחודש שעבר, כשהקשר בין השניים נותק לכאורה, הגיע נתניהו מספר פעמים לברים בתל אביב כשהוא נטול לייקאנגר. כעת נראה כי השניים החליטו לתת לקשר הזדמנות נוספת. יש לציין כי הזוגיות של השניים, אשר דווחה בתקשורת הנורבגית לפני כשנה, מעולם לא אושרה על ידי גורמים מטעמו של נתניהו. 

עידו חג'ג' באירוח בריטי

  • איש העסקים ובעלי קבוצת חג'ג', עידו חג'ג', זכה לאחרונה לכבוד מהמפיק סיימון קאוול, אשר הזמין אותו להיות להתארח אצלו בלונדון. חג'ג', בליווי זוגתו שרית, המריאו בתחילת השבוע ללונדון, בה סעדו עם קאוול בביתו שבשכונת היוקרה הולנד פארק בלונדון. בנוסף לכך הוזמנו השניים לביקור מאחורי הקלעים של התוכנית אותה יצר, "אקס פקטור" בריטניה. מקורבים לחג'ג' סיפרו כי השניים הכירו דרך חברים משותפים. בתמונה חג'ג' בסט של אקס פקטור.
עידו חגג דה ויס
עידו חג'ג'

הגאלה של רון חולדאי

  • אמש נערכה הגאלה של מושב חבר הנאמנים הבינלאומי של מוזיאון תל אביב באירוחם של רון ויעל חולדאי. אל הגיעו למעלה מ-500 מוזמנים שנהנו מהופעה של נינט טייב ובן זוגה, יוסי מזרחי וממטעמים מאת קייטרינג מגי ותולי. הגיעו לחלוק כבוד: המנכ"לית והאוצרת ראשית של מוזיאון תל אביב, סוזן לנדאו, ליזיקה ועמי שגיא, יעל ובני פדני, חנה פרי זן, זיוה ודן להט, הילה ורני רהב, גד פרופר ורעייתו, ג'ייסון אריסון, שולה וליאון רקנטי, רות ומאיר שטרית, עירית רפפורט ועוד.
גד_פרופר_ורעייתו (צילום: סיון פרג')
גד פרופר ורעייתו | צילום: סיון פרג'


זיוה ודן להט
דן וזיווה להט
חנה פרי זן
חנה פרי זן
ליזיקה ותדי שגיא
ליזיקה ועמי שגיא
אליטל וגל אריסון
ג'ייסון אריסון
רות ומאיר שטרית וסוזאן לנדאו (צילום: סיון פרג')
סוזאן לנדאו, רות ומאיר שטרית | צילום: סיון פרג'
  • פרמיירה צפונית

מנכ"ל תאטרון חיפה, ניצה בן צבי, אירחה את הפרמיירה החגיגית להצגה "וניה, סוניה, מאשה ושפיץ". אל הפרמיירה הגיעו בכירי המשק והאקדמיה וביניהם נשיא אינטל, מולי אדן, נשיא איגוד לשכות המסחר, אוריאל לין, נשיא מנו ספנות, משה מנו, השופטים שלמה לבנוני, נאווה וימן ואורי קיטאי, ראש העיר יונה יהב ועוד.

איריס ומשה מנו
משה מנו ויונה יהב

  • רצים לתרומה

אל מרתון רצים בצבע שנערך בסוף השבוע בשיתוף נט"ל ונירלט, אשר כל הכנסותיו קודש לתמיכה וסיוע נפשי לנפגעי טרור, הגיעו למעלה מ-3000 איש. בין המוזמנים היו יו"ר ומייסדת נט"ל, יהודית יובל רקנטי, ובן זוגה, איש העסקים דוד שמחה, מנכ"ל נט"ל, אורלי גל, מנכ"ל נירלט, עודד פרנקל, ח"כ נחמן שי, בעלי דיפלומט, נגה ונעם וימן, עדנה קרסו, עו"ד יוסי אברהם ואורחים נוספים.

יהודית יובל רקנאטי עודד פרנקל ואורלי גל
רצים לתרומה

מנות קטנות:

שרון קרן (46) מונה למנכ"ל תאגיד "מי אביבים". המינוי אושר אמש על ידי דירקטוריון החברה. קרן יחליף את המנכ"ל הנוכחי, יפתח נאור, אשר יסיים את כהונתו בתפקיד בסוף השנה.

תגידו מזל טוב לדנה ברזילאי, בת זוגו של איש העסקים, לני שפורן, שהוסמכה כעורכת דין לאחרונה.

אביב כהן, מנכ"ל חברת אושירה, אירח את ראש עיריית כפר סבא במתחם אושילינד הנבנה בימים אלו בעיר.

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il