• בחברת מנו ספנות החליטו לפטר את אורנה בנאי מתפקידה כפרזנטורית של החברה בשידורי הרדיו. זאת בעקבות דבריה בראיון בו תקפה את מקבלי ההחלטות בישראל ואמרה, בין השאר, "תנו לצה"ל לנצח? אני לא יכולה להגיד דבר כזה". בשער העיתון היא צוטטה מתוך הכתבה כמי שאומרת "בושה שזה העם שלי".

    "אנו בעד דיון ציבורי אך לא תוך כדי ימים קשים אלו", נכתב בהודעת החברה, "קיבלנו לאחרונה תלונות רבות כי אורנה בנאי פרסמה דעות ומסרים הפוגעים בחלק נכבד של הציבור ולכן הוחלט להפסיק את תשדירי פרסום אלו ולהחליפה בפרזנטור אחר". עוד הוסיפו בחברה כי הקמפיין הוקלט לפני כשנתיים. 

  • הכדורסלן גל מקל ישמש כפרזנטור של חברת האופנה רנואר במקום עוז זהבי, ממנו נפרדה החברה לפני כשנה ומאז לא איישה את התפקיד. על פי הערכות בענף הפרסום מקל יקבל כ-100 אלף דולר עבור צילומי הקמפיין, אותו יוביל משרד הפרסום אברהם. מקל, שעבורו מדובר בקמפיין ראשון, יצטלם לצידם של גפן ברקאי ואור גרוסמן, הפרזנטורית של המותג בשנים האחרונות.

גל מקל, ישוב אחרי האולסטאר (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
גל מקל | צילום: ספורט 5

  • חברות הכנסת זהבה גלאון, מירב מיכאלי ומיכל רוזין מצאו זמן בחמישי האחרון להתייצב באירוע התרמה לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית אשר נערך באוניברסיטת תל אביב. אל האירוע הגיעו כ-1,200 איש ובו הוגש סושי שנתרם על ידי איתי מתני הבעלים של סושי בר בזל בתל אביב.

חכ זהבה גלאון ואיתי מתני מבעלי אורלי רובין סושי בר
זהבה גלאון ואיתי מתני

  • מייסדת ונשיאת הסינמטק, ליה ואן ליר, ערכה בחמישי האחרון במסגרת פסטיבל הקולנוע בירושלים הקרנה חגיגית לסרט "ערבים רוקדים" של הבמאי ערן ריקליס. לאותה הקרנה הגיע גם ראש העיר ניר ברקת שבירך את השחקנים.
  • שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים, סילבן שלום, ושר האוצר, יאיר לפיד, חתמו על כתב המינוי של מרדכי מרדכי לתפקיד יו"ר דירקטוריון חברת המים הלאומית "מקורות". החתימה על כתב מינוי נעשתה לאחר שהוועדה לבדיקת מינויים בחברות ממשלתיות, בראשות השופט ברנר, אישרה את המינוי.
  • דייויד לאישנר מונה למנהל לקוחות תחום ההייטק בגרטנר ישראל. לאישנר אחראי לפעילות גרטנר ישראל מול חברות הזנק וחברות טכנולוגיה, כמו גם חברות במגזרי בריאות, ביטוח ואקדמיה, במטרה לקדם את פעילותן העסקית בשוק הגלובלי. ננסי שפירא מונתה למנהלת פיתוח עסקי בתחומי אבטחת המידע והתוכנה. בתפקידה הקודם בגרטנר היתיה שפירא מנהלת תחום ההייטק.

דייויד לאישנר
דייויד לאישנר

לפניות לגיל משעלי כתבו ל: gil.mishali@mako.co.il