• קצת לפני שהגיע ללשכת הגיוס, חגג אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, עם הוריו, בנימין ושרה נתניהו, כמובן ועם אוסף חברים קרובים. נתניהו, העתיד לשרת במודיעין שדה, חגג בביתם של בני משפחה בצפון הארץ. חוץ מהמשפחה המיוחסת, הגיעה, כמובן, גם בת זוגו, פז ברסקי, שאף סיימה לאחרונה קורס קצינים, כפי שסיפרנו לכם. האורחים נהנו מארוחת ערב אשר לאחריה נתניהו גילח את שיערו לטובת השירות הצבאי. לפני החגיגה המשפחתית, נתניהו אף הספיק לעשות טיול לפני צבא כשהמריא עם חבריו לפסטיבל הבירה באמסטרדם.
  • אריק מאיר, מנכ"ל עמותת שמע, עמותה העוזרת לאנשים לקוי שמיעה, זכה השבוע לביקור מפתיע מצדם של השחקנים אגם רודברג וידידיה ויטל. השניים הפתיעו בנוכחותם את ילדי העמותה והבטיחו את תמיכתם ועזרתם המלאה בכל הנחוץ לעמותה. השניים יקחו חלק בערב גאלה לאיסוף תרומות לעמותה שייערך בשבוע הבא.
אין תמונה
אריק מאיר עם ידידיה ויטל ואגם רודברג
  • בכירי קבוצת גזית גלוב, יו"ר הקבוצה, חיים כצמן, מנכ"ל החברה, רוני סופר, ומנכ"ל אטריום, רחל לוין, התארחו בועידת מאפיק, ועידת הקניונים והמרכזים המסחריים באירופה אשר נערכה בקאן שבצרפת. במהלך הועידה הציגו דורי סגל וחיים כצמן, בעלי השליטה בחברה, את נכסיהם ברחבי העולם.
Mapic 2014 Alban Pichon
סופר, קוקיל, כצמן, לוין וקרדון
  • ליאורה עופר הגיעה לאירוע פתיחת חגיגות חוויית קפה בטעמים בקניון רמת אביב אשר בבעלותה. במהלך השבוע יעוצב הקניון בהשראת העיצוב של השאנז אליזה בפריז. הגיעו לחגוג מנכ"ל נספרסו, משה מרי, ומנכ"ל קניון רמת אביב, דוד בן משה. מיד בתום האירוע, המשיכה עופר לאירוע ההשקה של אחת החנויות בקניון, שם פגשה את מיקי פדרמן, בעלי רשת מלונות דן, ובנו, דניאל.
לגיל מיקי וליאורה
ליאורה עופר ומיקי פדרמן
פדרמן מיקי
פדרמן ובנו, דניאל
  • ח"כ דב ליפמן הגיע לביקור בגן החלומות של עמותת "גדולים מהחיים" שם השתתף בפעילויות שנערכו במקום ואף נפגש עם הילדים ששהו שם. בשיחה שערך עם מנכ"ל העמותה, ליאור שמואלי, אמר כי העבודה שהם עושים היא מקודשת וכי הוא מתכוון לעשות כל שביכולתו כדי לעזור לעמותה. 
ליאור שמואלי , דב ליפמן ודליה שטנצלר
ליאור שמואלי, דב ליפמן ודליה שטנצלר
  • חזל"ש: איש העסקים ובנו של נוחי דנקנר, עומר, ובת זוגו, המעצבת המצליחה לי גרבנאו, שהפכו להורים לפני כחודשיים, לקחו הפסקה קטנה מבנם הקטן, בן, ויצאו לסעוד במלון נורמן.

מנות קטנות:

מנכ"ל אדמה, חן ליכטנשטיין, הודיע על מספר מינויים בחברה, ביניהם מנהל אדמה אגן, צבי מנור, ימונה לתפקיד סגן נשיא החברה ומנהל התפעול של החברה בסין.

צבי מנור
צבי מנור

דוד בן סימון, מנהל חברת אדמה מכתשים, ימונה לסגן נשיא חברת אדמה אגן הפועלת באשדוד. 

David Ben Simon
דוד בן סימון

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il