איש העסקים ובנו של נוחי דנקנר, עומר דנקנר, ובת זוגו, מעצבת האופנה, לי גרבנאו, חגגו במסיבת סילבסטר אצל חברים בתל אביב. בצד אחר של העיר, המאורסים הטריים, איש העסקים לני שפורן, ועו"ד דנה ברזילי, חגגו באחד המועדונים בתל אביב. 

עומר דנקנר לי גרבנאו
עומר דנקנר ולי גרבנאו

בינתיים, אחותו הגדולה, דנה דנקנר, ובן זוגה, איש העסקים טל אנגלנדר, התארסו לאחר זוגיות בת כ-5 שנים; אנגלנדר כרע ברך בפניה של דנקנר - והיא מיד אמרה כן. דנקנר ואנגלנדר החלו לצאת בחודש יולי בשנת 2010 ושמרו על העניין בסוד, עד שכחודש לאחר מכן חשפו את מערכת היחסים כשהגיעו ביחד לתצוגת אופנה של קסטרו. שמחה זו מצטרפת לשמחות נוספות בבית משפחת דנקנר, לאחר שנודע כי רונה, אחותה הגדולה של המאורסת הטרייה, מצפה ליורש או יורשת עצר נוספים. לנו נותר לאחל מזל טוב לשניים.

אין תמונה
עם הטבעת בתמונה שהעלה הזוג הנרגש לחשבון האינסטגרם של אנגלנדר. מזל טוב

כמו בכל שנה, גם השנה ערכה עמותת "גדולים מהחיים" ובראשה מנכ"ל העמותה, ליאור שמואלי, ויו"ר ראש העמותה, דליה שטנצלר, את ערב הגאלה השנתי למען ילדים חולי סרטן במתחם האווניו בקריית שדות התעופה. את הערב הנחו גיא זוארץ ויעל בר זוה ונאספו בו למעלה ממיליון שקלים לטובת ציוד רפואי ותרופות הנמצאות מחוץ לסל הבריאות. הגיעו לתרום ולחגוג: המפכ"ל לשעבר, משה קראדי, ואשתו, בעלי קמור, דני ברנר סמנכ"לית משותפת ביפה אפרתי יחסי ציבור, נטע הר לב, דני ברנר, מנכ"ל ישראייר, אורי סירקיס ועוד 

משה ודורית קארדי
משה ודורית קראדי

דליה שטנצלר וליאור שמואלי
דליה וליאור שטנצלר

דני ברנר
דני ברנר

למעלה מ-2000 איש הגיעו אמש אל מסעדת סוהו בראשון לציון כדי לחגוג את הסילבסטר עם הופעה של אביב גפן, סושי חופשי ופינוקים נוספים. ניצח על הערב בעלי המקום, בנצי בן שמחון. הגיעו לחגוג: הכדורסלן ליאור אליהו, הכדורגלן כפיר אדרי, משתתפי "המירוץ למיליון" שי ועדי עטון ועוד.  

בנצי בן שמחון והתאומים מהמרוץ למיליון
בנצי בן שמחון והאחים עטון

יו"ר המכון למדיניות ואסטרטגיה, פרופסור אלכס מינץ, ערך בביתו קבלת פנים לכבוד נשיא אוניברסיטת פרינסטון, כריסטופר אייזגרובר, אשר הגיע לביקור בישראל. הגיעו לעשות כבוד ולכבד בנוכחותם: שר הביטחון לשעבר וחבר בוועד המנהל של המכון, אהוד ברק, ורעייתו נילי פריאל, נשיא המרכז הבינתחומי הרצליה, אוריאל ריכמן, פרופסור אמנון רובינשטיין, ראש האגף הבטחוני חברתי במשרד הבטחון, האלוף במיל', עמוס גלעד, עורך "הארץ", אלוף בן ועוד. 

אהוד ברק, פרופ' אלכס מינץ, פרופ' כריסטופר אייזגרוב
אהוד ברק, פרופ' אלכס מינץ, פרופ' כריסטופר

מנות קטנות:

מי שפתח את השנה החדשה בשמחה הוא מנכ"ל אסם, איציק צאיג, אשר זכה בטקס הפרסים השנתי של "המועצה לישראל יפה" שנערך קצת לפני כניסת השנה החדשה. צאיג וחברתו זכו בפרס הגבוה ביותר - "דגל היופי". חגג איתו בתמונה משותפת, סמנכ"ל חברת החשמל, אורן הלמן

איציק צאיג אורן הלמן
איציק צאיג אורן הלמן

ארז צור מונה למנכ"ל EMC ישראל.

עו"ד גלית גלעד מונתה לסמנכ"לית מדיניות ממשל וקשרי חוץ בארגון ב'טרם' לבטיחות ילדים.

פניות לכתב גיל משעלי: gil.mishali@mako.co.il